NikVik

Uriage

Uriage
Uriage
Uriage
Uriage
Uriage

Причина звернення до косметолога була після того як в мене виникла алергічна реакція на аптечний препарат ( від температури) . Висип був тільки на лиці, були червоні , круглі плями які на дотик були сухими . Почервоніння дуже довго згасало і після зникнення шкіра стала сухіша і почервоніння на лиці . В косметолога пройшла лазерне шліфування і він назначив на постійній основі використовувати Uriage і обовʼязково з spf . (Зима , літо немає значення) . На той час я взагальному не користувалась дуже косметикою все що в косметичці це лежало туш , олівець для очей і помада . Для мене був 😮 шок і розуміти що це постійно треба з Uriage користуватись .

Але я людина яка не є постійна і навіть таблетки забуваю приймати то користувалась ним тільки коли згадаю або коли почервоніння на лиці стане більш інтенсивніше .

Як для мене він дуже хороший засіб і якщо вибирати просто тональнто засіб то ліпше вже його він тонізує , лікує , зволожує і прикриває зразу недоліки , а і + він зразу з spf .

На фото видно він дуже є жирним і насиченим можна використовувати в невеликих кількості .

Особливості Uriage Roseliane Medium Tint CC Cream SPF 30:

– комплекс TLR2-Regul зміцнює стінки кровоносних судин, зменшує почервоніння, зокрема розацеа;
– мінеральні пігменти миттєво маскують недосконалості, вирівнюють тон;
– УФ-фільтри надають широкий спектр захисту від UVA/UVB-променів;
– гіпоалергенна формула, не забиває пори та не викликає комедонів;
– термальна вода заспокоює чутливу, стресовану шкіру;