Петренко Юлiя

Щоденна маска для всіх типів волосся H.Q.Beauty Daily Care Mask, яка приємно дивує

Щоденна маска для всіх типів волосся H.Q.Beauty Daily Care Mask, яка приємно дивує

Всім привіт!

Хочу поділитися своїми враженнями від використання щоденної маски для всіх типів волосся H.Q.Beauty Daily Care Mask. Я не надто вірю в маски для волосся, для мене це більше як розвага. Цю купила просто для різноманітності. Моє волосся після освітлення сухе та ламке, тому маска для інтенсивного зволоження без ефекту обтяження - саме те, що мені потрібно!

Маска упакована в пластиковий тюбик із відкидною кришкою. Сама маска білого кольору з дуже приємним ароматом. Консистенція кремова. Легко розподіляється по волоссю і легко змивасться. Я наносила маску на чисте вологе волосся, рівномірно розподіливши по всій довжині. Залишала на 5-10 хвилин, після чого ретельно змивала. Після третього-четвертого разу я побачила помітний результат:
- волосся в цілому стало більш гладким, не пушиться.

- воно стало м'якшими та зволоженими.

- виглядає доглянутими.


Загалом маска мені подобається. За короткий час вона змінила стан мого волосся, яке тепер виглядає більш здоровим.

Я не знаю наскільки ефективно буде працювати ця маска на зовсім вже "убитому" волоссі, але на, скажімо так, втомлених вона працює чудово. Раджу до покупки.

Щоденна маска для всіх типів волосся H.Q.Beauty Daily Care Mask, яка приємно дивує
Щоденна маска для всіх типів волосся H.Q.Beauty Daily Care Mask, яка приємно дивує
Петренко Юлiя
0
0