Zera Khaibulaeva

Незмивна маска L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Leave-In Mask

Незмивна маска  L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Leave-In Mask

Ну що ж, я нажаль, не мала комплексного набору, який в нашій стрічці був частим гостем останній тиждена. Але мені пощастило протестувати незмивну професійну маску і я хочу поділитися своїми враженнями.

Буде коротко і по ділу, бо дівчата так чудово вже і детально розписали до мене☺️

▪️Я мала 1 саше обʼємом 10 мл , якої мені вистачило на 4 використання .

▪️Відірвати вдалось край одразу, не довелось різати ножицями.

▪️Аромат мені був приємним. Дійсно, як писали дівчата, якась суміш декількох парфумів. Але, можливо від кількості нанесення, або від моїх засобів, які використовувала при митті голови, аромат маски не вибивався з загальної картини. Він мені не заважав.

▪️Консистенція напівгуста, не рідка, не тече.

▪️Наноситься засіб дуже легко, маска не липка , волосся не обтяжила.

Незмивна маска  L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Leave-In Mask
Незмивна маска  L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Leave-In Mask

А тепер про процес нанесення та сушку.

Як і казала раніше, весь набір я не мала, тож мила голову шампунькою Elseve або H.Q., потім наносила маску від Garnier з ананасом, а потім вже наносила цю незмивну(так-так, вийшов вінігрет😅) .

Але цей вінігрет не став невдалим, а навіть навпаки, мене вразило, що волосся гарно все поглинуло, потім я висушила його природнім шляхом (стараюсь останнім часом менше використовувати фен, хоча без фену зазвичай стирчать потім короткі волоски). А тут волосся просохло і лягло гарно.

Подивіться як розсипчасто виглядає волосся. Такий формат незмивного догляду мені дуже сподобався і я задумалась над повно розміром. Тим паче, він може слугувати тремо захистом.

Дякую за увагу ♥️