Princess Diaries

Новинка для брів від L’Oreal (але і для губ). Відгук оновлено

Новинка для брів від L’Oreal (але і для губ). Відгук оновлено

Отримала тон 6.0 Dark Blond. Давно хотіла спробувати дещо світліший олівець для брів, щоб макіяж виглядав мʼякшим. Роками не користувалася олівцями, бо вони були мені не стійкими чи лягали не красиво.

Проте, якщо кудись їдеш, то це не зручно везти баночку помади для брів і ще пензлик до неї.

Але цей олівець від Лореаль мене дуже вразив.

Новинка для брів від L’Oreal (але і для губ). Відгук оновлено
Новинка для брів від L’Oreal (але і для губ). Відгук оновлено

✨ має трикутну форму

✨ однорідно наноситься

✨ не ламається

✨ не потрібно точити

✨ пудровий

✨ дуже стійкий

Щіточка виявилася найякіснішою, яку я пробувала. Дуже класно вичісує продукт, коли хочеш лише підкреслити форму.

6.0 Dark Blond має теплий підтон.

Має властивість застигати і як би не тер - не стирається навіть водою, міцеляркою легко стерти.

Ще одне можливе використання: навіть якщо у вас світлий тон цього олівця, ви можете навести ним стрілки, а потім продублювати стрілку темними тінями для очей для ідеальної стійкості.

На майбутнє надалі буду ним користуватися, поки це найкращий продукт для брів, який я мала.

Тепер хочу ще на тон темніший олівчик.

Саме цей світлий відтінок мені дуже сподобався на губах. Красиво окреслює форму і не є занадто темним, ну і головне, що він справді стійкий. Наношу на попередньо затоновані губи для стійкості.

Помада на фото: Guerlain Rouge G Cherry Blossom Limited Edition Spring 2024 (вже скоро буде відгук, повірте, він вартий очікування)