Zera Khaibulaeva

Зволоження шкіри вдень та захист від сонця.

Зволоження шкіри вдень та захист від сонця.

Беру його знову і знову. Адже він мені підходить для використання як spf(звісно, краще б більше , але краще мати хоча б мінімальний захист ніж ніякого). Хоча читала, що spf 15 блокує до 93% UVB-променів, spf 30- до 97%, а spf 50-до 99 %.

Тож цей засіб прекрасно поєднує в собі зволожуючий крем для денної рутини та захист від сонечка.

На весняно-літній період використовую кількість, яка видавлюється на довжину двох пальців. Крем наноситься добре, добре поглинається та не лишає сильного жирного блиску. Звісно, протягом дня, шкіра виділяє жир і стає трохи блискучою, але якщо наношу макіяж з матуючою пудрою, то це відбувається повільніше.

Крем приїхав до мене в подвійній упаковці(друга з українським перекладом), накладена поверх звичайної картонної.

Хочу акцентувати увагу на наявність помпи, вона є і на денному і на нічному кремі. Це супер зручно, гігієнічно, помпа дає можливість використовувати засіб до останньої краплі.

Зволоження шкіри вдень та захист від сонця.
Зволоження шкіри вдень та захист від сонця.
Зволоження шкіри вдень та захист від сонця.
Зволоження шкіри вдень та захист від сонця.

Також хочу зазначити, що засоби від CeraVe унісекс, тож цей крем підходить і чоловікам.

Формула крему гіпоалергенна та некомедогенная.

Крем не має аромату, бо він без віддушок.

По консистенції набагато густіший ніж нічний від цього ж виробника, має трохи жовтий відтінок, але це не помітно взагалі при нанесені. Він гарно поглинається.

Крем рекомендується наносити на шкіру обличчя та шиї. Такої рекомендації я дотримуюсь, тож рекомендую і очищати потім і обличчя і шию, бо засоби з spf треба гарно змивати.

Наразі я не експериментую і поки не хочу його змінювати.

У складі крему є вітамін Е, гіалуронова кислота, ніацинамід, кераміди, саліцилова кислота.

Подивимось детальніше склад?

▪️AQUA/WATER-вода.

▪️GLYCERIN-гліцерин.

▪️ISOPROPYL PALMITATE-емолент, складний ефір ізопропілового спирту та пальмітинової ▪️кислоти.

▪️ETHYLHEXYL SALICYLATE-санскрін.

▪️NIACINAMIDE-ніацинамід.

▪️PENTYLENE GLYCOL-безпечний зволожувач.

▪️BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL

METHOXYPHENYL TRIAZINE-нове покоління тонко дисперсних УФ фільтрів, захист від сонця.

▪️BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE-

УФ фільтр, сонцезахист.

▪️ZEA MAYS STARCH/CORN STARCH-крохмаль кукурудзяний.

▪️ETHYLHEXYL TRIAZONE- сонцезахисний фільтр.

▪️POTASSIUM CETYL PHOSPHATE-емульгатор.

▪️DIISOPROPYL SEBACATE-емолент.

▪️ORYZA SATIVA CERA/RICE BRAN WAX-віск рисових висівок, регулятор вʼязкості.

▪️STEARIC ACID-Стеаринова кислота підвищує стійкість шкіри до зовнішніх несприятливих факторів, покращує її еластичність і надає бархатистість.

▪️CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP-кераміди-жири, які в нормі присутній в роговому шарі шкіри.

▪️CARBOMER-синтетичний полімер, загущувач.

▪️GLYCERYL STEARATE-емульгатор, емолент.

▪️CETEARYL ALCOHOL-Структуроутворювач та емолент в емульсіях (пом'якшувач).

▪️TRIETHANOLAMINE-стабілізатор.

▪️BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE-емульгатор, кондиціонер.

▪️TRIETHYL CITRATE-триетиловий ефір лимонної кислоти, масляниста безбарвна рідина з дуже слабким фруктовим запахом. Розчиняється у воді середньо, поєднується зі спиртом, ефіром. Застосовується як антибактеріальна добавка.

▪️SODIUM HYALURONATE-гіалуронова кислота.

▪️SODIUM LAUROYL LACTYLATE-Капроіл/лауроіл лактилат натрію є сумішшю натрієвої солі ефірів молочної кислоти жирних кислот лауринової кислоти та капринової кислоти.

▪️MYRISTIC ACID-міристинова кислота.

▪️CHOLESTEROL-холестерин, ідентичний до шкіри емолент.

▪️PALMITIC ACID-ПАЛЬМІТИНОВА кислота,емолент, структуроутворювач.

▪️TOCOPHEROL-вітамін Е.

▪️CAPRYLYL GLYCOL-емолент.

▪️TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE

DISUCCINATE-хелат ,покращує ефективність консервантів.

▪️XANTHAN GUM-камедь кукурудзяного цукру, полісахарид мікробіологічного походження.

▪️PHYTOSPHINGOSINE-структурна частина керамідів.

▪️ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER-регулятор вʼязкості.

▪️BENZOIC ACID-бензойна кислота, консервант.

▪️PEG-100 STEARATE-складний ефір стеаринової кислоти рослинного походження та поліетиленгліколю 100, використовується як основа в кремах, стабілізатор.