Missmili

Jeanne Arthes Cassandra Rose Jasmin

Jeanne Arthes Cassandra Rose Jasmin

Напевно,багато з вас чули про популярне яблучко від Jeanne Arthes Boum Vanille,але чи знали ви що у бренду Jeanne Arthes є і інші класні серії ароматів за дуже скромною вартістю

От про один з них сьогодні розповім

Звернула увагу на цей парфум завдяки Олена Романюк дякую😘Вся лінійка цих парфумів пахне казково!

Jeanne Arthes Cassandra Rose Jasmin

Спочатку зацінила аромат Cassandra Roses Blanches(спойлер-він шикарний),а потім спробувала Rose Jasmin,ще й на нього знижка була(купувала за 250 грн) то вирішила почати знайомство з ароматами Cassandra саме з нього)

Обʼєм 100 мл

Ціна:по різному 250-400 грн,є і дорожче

Виробник:Франція

Піпаміда аромату:

Початкова нота: Біла фрезія, Груша, Гіркий апельсин, Жасминовий чай

Нота серця: Білий персик, Жасмин, Магнолія, Троянда

Кінцева нота: Амбра, Екстракт білого кедра, Мускус

Упакування,ну дуже скромне,нагадує парфуми з початку 00х,пляшечка скляна,ковпачок з недорогого пластику і велика коробка прикрашена трояндами,але не будем судити по обгортці

Це квітково-фруктовий аромат,досить солодкий і з легкою кислинкою,найбільше відчуваються на початку соковиті цитруси в обрамленні букету з білих квітів жасмину і фрезії,а також легенької троянди ,жасмин тут не кричущий і не монотонний,а дещо освіжаючий,він вдало розбавляє солодкість аромату.

Хоч і аромат називається Cassandra Rose Jasmin але на мій ніс це більше фруктовий аромат,бо квіти тут як гості,а не основа композиції.

Такі аромати я називаю юні,тобто легкий,грайливий і дещо легковажний)

Коли аромат трохи заспокоюється,то проскакують легкі деревні ноти,а от мускусу на собі не відчуваю

Аромат Rose Jasmin дуже схожий по направленості з Trussardi Donna,там також є фрукти,жасмин і кедр,а також нагадує олійку для волосся від CHI Keratin Silk Infusion(та що в срібній пляшечці з золотистим ковпачком)

Стійкість у аромату пристойна,на собі відчуваю близько 5-6 год,на волоссі і одязі ще довше,шлейфу особливого не має але на близькій відстані його добре відчутно

Аромат мені дуже сподобався,рекомендую затестити!