Ксенія 💫

Вриваюся з новиночками, падаруночками і не тільки для себе коханої.

Новий місяць, а отже у кожної є поповнення косметичного гардеробу. Я не пасу задніх 😁, теж "щось та й треба".

Сьогодні покажу з бьюті сегменту мої покупки, пізніше - буде для родини. Отже, let's go...

Почну з покупки, яку зробила ще взимку (піймала гарну знижку), бо це була моя давня бажанка. Це подяка самій собі за гарну роботу в Клубі. Так, я сама собі авторитет 😀. Відомий флюїд від Shiseido Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation у відтінку Rose 2.

Зараз цей відтінок 1 в 1 з моїм натуральним.

Планую використовувати і влітку. Наразі - це неймовірно гарна шкіра 😍 без натяку на наявність покриття на ній. Просто 0, тотальна відсутність. Невагомий. Ideality для вікової шкіри 🤘В мене такого ще не було.

Засіб не перекриває недоліки, він не підійде для цього. Він для поціновувачів glow ефекту.

Сказати, що я в захваті, це нічого не сказати! Уявляю, як буде гарно на трішки загорілій шкірі.

Далі маска для волосся від Karseell з Collagen. Густа, та шо там густа, - густюща. А значить, економне використання.

Результат - волосся шовк, насичене, наповнене, блискуче, а як бонус - приємний аромат. Крута штука, працююча. 500 мл вистачить мені на півжиття) з такою консистенцією.

Наступне це покупка, яку повторюю знову і знов, Хна для брів (коричнева) від Mayur.

Досить чималий допис про мою історію фарбування з наглядним процесом можна ознайомитися по посиланню https://club.makeup.com.ua/post/26119/.

Подобається все в ній : від ціни до відтінку.

Далі абсолютно новий для мене засіб, тобто я ніколи в житті не використовувала нічого для покращення ситуації з віями чи бровами (хоча треба напевно б було з бровами точно 😅). Можливо, я не вважала стан критичним просто.. Але ж треба все колись та спробувати вкінці то кінців. Отже, таким чином у кошику опинилася Натуральна сироватка для росту вій та брів з арганою від Comex Ayurvedic Natural Serum.

Перше, що вже не так, - це жах жахливий яка щіточка. Ну хіба ж такий йоршик можна в такий засіб поміщати, а Comex?

Про дію поки нічого не скажу, користуюся, побачимо.

Далі туш для вій від Eveline Cosmetics Extension Volume Professional False Definition&Deep Carbon Mascara (чорна). Про запас).

Цю ніколи не брала, просто цікавість та й відгуки досить гарні. Хотіла "Вар'єте", але бачу що щось з нею не так останнім часом. Захотілося чогось новенького, тим паче тут така прикольна щіточка, така мініатюрна).

Олівці для губ. Олівців багато не буває - сказала Ксюша, купуючи наступний (читай "ще один") відтінок "припиленої троянди" або в цьому дусі.

Хто відповість мені на питання як цього позбавитися і переключитися на інші відтінки ? I don't know 🤷🏻‍♀️

Красуні, але я не можу просто мовчати про ці крутезні олівчики від Jovial Luxe Lip Liner. Доречі виробник Україна 🇺🇦.

Буде однозначно допис , бо про них повинні знати всі!

У мене 2 відтінки : 105 PEACH та 108 MAHOGANY.

Дівчата, текстура - пушка🔥

Я розумію там Lamel, LN, Glam bee на піку, але ж, але ж.. про JL треба також говорити.

До пари цим красеням взяла від Flormar Waterpoof Lipliner у 112 відтінку. Це нейтральний коричневий, база.

Додала нових форм, так би мовити, до своєї колекції.

Це замовлення з Китаю, всі 3 позиції.

Давно я дивилася на візажистів, які використовують саме таку форму пензликів при нанесенні кремових текстур. Думала брати відоме "копитце" від TopFace F06, але пощупавши цей пензлик, для мене він виявився занадто набитим та щільним, мені хотілося іншого.

І ці 2 варіанти "лапки кішечки" просто забрали моє серденько, коли їх отримала. Один для тону, контуринг, інший (менший) - консилер. Дівчулі, вони такі м'ягусенькі, так приємно ними користуватися. Одне задоволення просто!

Ще один стильний красунчик - пензлик для хайлайтеру або ж бронзера. Я фанат хайлайтера 365 днів на рік 😂. Тому і пензлик повинен гарно його наносити.

Взагалі, я цей пензлик замовила десь восени за смішні гроші (менше 1$), приїджала подружка і просто в мене його віджала, сказавши - я чекати не можу, в ти ще замовиш 😀. Ось так реклама спрацювала).

Він також синтетичний, як і попередні. Вуальний. Розподіляє сухі продукти просто максимально тонко на обличчі 👌.

Ну і на здачу 😁 взяла лак від TopFace Color Revelation Nail Enamel у відтінку 074.

Літній відтінок, краще лягає в 2 шари.

Коли фотографувала, то зрозуміла, що він абсолютно ідентичний кольору моїй майці),що зробило легшим опис відтінку.

Що маєте? чим користується? Що подобається можливо, з того що зараз придбала? Поділіться.

Цікавить, чесно кажучи, сироватка та туш, у кого вони були.

Усіх обіймаю 😘 та бажаю сонячного раночку і гарного настрою найгарніші 💖.