Fraulein

Поповнення доглядової та декоративної косметики

Поповнення доглядової та декоративної косметики
Поповнення доглядової та декоративної косметики
Поповнення доглядової та декоративної косметики

Дівчата, всім привіт 🌸
Довгенько мене тут не було, але ось повертаюсь😊
Пропоную сьогодні разом зі мною заглянути до цього маленького пакуночка, аби дізнатись, що новенького я придбала за останній час

Люблю косметику цього бренду. Хоча вона і дуже бюджетна, але тут можна знайти справжні скарби.


Цього разу я придбала:


Peaches Clear and Moisturising Solid Mask
Стало цікаво спробувати очищуючу маску у стіку. Дуже привабливе та зручне пакування засобу. Має приємний свіжий аромат, але точно не персику))
Вже встигла спробувати, але результат поки не зрозумілий. Ще буду тестувати.

Amino Acid Makeup Remover
Маленька баночка, всього 50 мл. Її зручно брати з собою. Пробувала вже змивати сухі та кремові текстури - справляється чудово!

Roll-on Deodorant
Супер мініатюрний, усього 30 мл. Планую брати з собою у сумочку. Пахне приємно, свіжо, з нотками квітів.

La ferme White Musk Laminaria Shampoo
Вперше чую і про цей шампунь, і про бренд загалом. Буду знайомитись.

Маленькі трикутники масок для обличчя
Farm Stay 9 peptide Baking powder Pore Scrub та
Etude Baking Powder Crunch Pore Scrub
Популярні екземпляри, проте я до них зібралась лише зараз

Images Hydrating Eye Cream
Дуже сподобалось пакування і зовнішній вигляд цього крему. Вже встигла декілька разів ним скористатись і я дуже задоволена!
Чудовий, приємний, лягає товстеньким шаром. Відчувається живлення, але якщо нанести його забагато - з'являється відчуття липкості.

Парфумований міст для тіла Cloud walk Summer Vibe
Захотілось чогось легенького на літо, як варіант в сумочку або як приємний аромат вдома.
Пахне неймовірно смачно - солодкий фруктово-цитрусовий аромат. На вибір було декілька варіантів, але цей виявився найкращим.
Проте, як і очікувалося, він не стійкий. На тканині ще затримується на декілька годин, а от з тіла злітає швидко.

Олія для кутикули
Я не фанат такого виду догляду за манікюром, проте вирішила спробувати. Має приємний аромат свіжого ананасу.

Блиск для губ
у червоному кольорі
Ще не користувалась, але по свотчу дуже гарний, ягідний теплий відтінок.
Має приємний, солоденький аромат, мені нагадує запах кольорових ручок з дитинства 😋

Мультитаскер для обличчя 3в1
Відтінок 04
Нарешті і я зібралась до такого виду косметики)
Дуже гарний делікатний колір. Легко та рівномірно лягає та без проблем розтушовується.

Ju ju Le cosmetique
Незнайомий мені виробник. Проте зацікавили такі однушки тіней для повік.
На мій подив, вони дуже м'які, добре пігментовані. Взяла два ходові відтінки: пильно-рожевий та коричневий. Також сподобався сатиновий хакі з золотими блискітками.

Палетки тіней Makeup Revolution Maxi Reloaded
Це скарби моїх придбань😍 Дві великі палетки різнокольорових тіней, в кожній по 45 відтінків.
Baby Grand
Monster Mattes

Я задоволена, буду тренуватись робити гарні макіяжі.