Марія Bondar

Новинка від Rituals

Цю новину від рітуалсу як я побачила - одразу захотіла) Неймовірний аромат завлік мене одразу.

І так) Ця новинка - сироватка крем для тіла від рітуалс з ніациномідом. В складі сироватки ніацинаміду аж 5 відсотків, для сироватки для тіла я рідко бачила відсоткові співвідношення ніацінаміду. Виробники часто просто писали що він там є. Та і взагалі сироватку я частіше бачила для обличчя ніж для тіла, для тіла звикла до молочка чи крему.

Консистенція продукту рідка - дійсно як сироватка, така собі густа водичка. Пахне - ну просто неймовірно. Вау вау вау. Це нова лімітована лінійка аромату, і сироватка має такий самий запах як уся лінійка фіолетова від рітуалс.

Дуже гарне пакування - флакончик зі скла і дуже зручний дозатор. Хоча скло це мінус якщо брати з собою кудись - важке і може розбитися.

По дії сироватка приємна. Але мені малувато зволоження. В мене дуже суха шкіра тіла. Тому зверху треба наносити ще один крем.

Я дуже хочу щоб ви насолодилися цим маленьким прекрасним відео з сироваткою - відчули його (новомодне слово вайб)) відчуття.