Missmili

Все що потрібно для манікюру в домашніх умовах

Все що потрібно для манікюру в домашніх умовах

В домашньому манікюрі є безліч плюсів,одні з них:

-бюджетність

-займає небагато часу

-не шкодить нігтьовій пластині

-можна робити коли є час і натхнення

Без мінусів теж не обійтись,але плюсів достатньо)

В моєму арсеналі по догляду за нігтями небагато засобів,але деякими з них і своїм манікюром на сьогодні хочу поділитись)

Все що потрібно для манікюру в домашніх умовах

Пилочка,бафик,ножнички,засіб для зняття лаку і для видалення кутикули-це база яка завжди є,і якої вистачає на довго

Засіб для видалення кутикули в мене від бренду Kodi-гарний і дієвий,важливо не перетримати,однієї хвилини достатньо щоб привести кутикулу до ладу.Залишки знімаю звичайними апельсиновими паличками

Засіб для зняття лаку «ароматний»Ноготок-це вже класика,якою користуюсь багато років)

Лаки для нігтів обираю бюджетні і світлого кольору,хоча,періодично є бажання щось яскраве нафарбувати,але те буває рідко і такі бажання дуже короткочасні)

В сьогоднішньому манікюрі використовувала лак від Maxi color лінійки Nude,в мене відтінок 02,це такий злегка перламутрово-білий напівпрозорий лак з великою кількістю рожевих і блакитних блискіток.Цей лак чудово лягає,добре сохне і тримається 4-5 днів)

І на два нігтика нанесла білий глітер який нагадує сніг від Lorena)Мені подобається як він виглядає але не подобається його видаляти з нігтів😅

Також маю швидкозасихаючий закріплювач від quiss -думка про нього неоднозначна,дійсно з ним лак висихає дуже швидко,але з деякими лаками він не товаришує і сколюються вони вдвічі швидше ніж могли без сушки.

А як ви робите манікюр?Самостійно чи в салоні?)