O.Kazkova

Поки вишеньки на деревах дозрівають

Поки вишеньки на деревах дозрівають

Вперше я спробувала засоби від Mermade цієї весни. Для першого замовлення (https://club.makeup.com.ua/looks/34853/) обрала декілька засобів за описом та відгуками дівчат.

І оскільки я обожнюю вишеньку, то не змогла пройти повз серії Night In Paris. Вирішила спробувати аромат у лосьйоні для тіла. І, коли спробувала….🤤 Але давайте по-порядку😉

Поки вишеньки на деревах дозрівають

Отже, лосьйон має приємну легку консистенцію. Швидко всотується, не залишає ані жирності, ані плівки. І дарує шкірі якісне та тривале зволоження.

СКЛАД лосьйону збагачений маслами ши, авокадо та мангових кісточок. Збігається зі складом на сторінці товару на MAKEUP.

Компоненти, які аналізатор оцінив як “Допустимо” та “Середня безпека” додатково позначені на зображенні. Інші компоненти “Безпечні” та “Цілком безпечні”. На мою думку, склад добрий😊

Та найголовніше - АРОМАТ. Я відчуваю аромат смачнющого вишневого десерту😋 Можливо, це торт з вишневим прошарком і вишневим желе зверху. У коржиках мигдаль та трішечки кориці, а просочені вони лікером. Але і мигдаль, і лікер, і прянощі тільки підкреслюють спокусливу вишню.

Пахощі тримаються на шкірі близько двох годин (якщо принюхуватись). А на одязі та й взагалі можуть хоч півдня триматися, якщо одягтися одразу після намащування, і одяг вбере трошки лосьйону. Я отримую неймовірне задоволення в процесі нанесення лосьйону, насолоджуюся ароматом, що огортає шкіру🥰

Цей аромат настільки мені сподобався, що нещодавно я придбала собі ще й мініатюрочку парфуму. Я рідко роблю такі придбання, адже маю доволі своєрідне сприйняття парфумів: більшість із них здаються мені занадто важкими та насиченими. Але з Night In Paris все по-іншому. Він ніжний, солодкий, з легкою вишневою кислинкою. Ідеальний для весни🌸

Дякую за увагу❤️