Олеся К...

Перли для догляду ...

Перли для догляду ...
Перли для догляду ...
Перли для догляду ...

Всім привіт!

Маски для обличчя я люблю і користуюся ними часто, завжди шукаю щось нове. Нещодавно натрапила на маски для обличчя від Missha.

Це невеликі маски, всього по 10 мл., вони всі різні, мені захотілося спробувати нічну маску з перлами.

УПАКОВКА:

М'яка» кишенькова " упаковка, цілком собі зручний формат. Обсяг невеликий, але цього цілком достатньо, щоб зрозуміти наскільки тобі підходить засіб. Дизайн цікавий-однотонний світло-сірий фон із зображенням перлів. Внизу вказано назву бренду.

На зворотному боці все на корейській мові.

Консистенція, колір, запах:

Кремова, дуже густа, білого кольору, має легкий і приємний косметичний, але з пудровими нотками аромат.

Состав анализировать не буду. Він далеко не еко.

Water, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Methylpropanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Trehalose, Pearl Extract, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Allantoin, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Carbomer, Tromethamine, Sodium Hyaluronate, Pachyrrhizus Erosus Root Extract, Brassica Oleracea Botrytis (Cauliflower) Extract, Malva Sylvestris (Mallow) Leaf Extract, Cetraria Islandica Extract, Caprylyl glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Fragrance, Tropolone, Disodium EDTA.

Маска наноситься легко, не ковзає, добре розподіляється на шкірі, швидко вбирається. Не особливо липка, скоріше, щільна.

На ранок шкіра стає більш свіжою, гладкою і приємною .

Ніяких неприємних відчуттів, висипань, сухості, алергії і т.п. не було виявлено.

За підсумками можу сказати, що маска нормальна, приємна, але нічого надприродного в ній немає! Просто приємна нічна масочка, яка зайвою не буде!