K_Filonenko

Дбайливе і ефективне очищення від Medi peel

Дбайливе і ефективне очищення від Medi peel

Гідрофільна олія класна і коштує кожної копійки. Олійка прекрасно розчиняє косметику, бореться із чорними цятками, розширеними порами і комедонами, не викликає сухість і стягнутість, зменшує подразнення. Перший тиждень використання мої пори очищувалися і зменшувалися так, що я не вірила власним очам!
Олійка не тече, в міру густа, зручно наносити на обличчя. Запах нейтральний, мене не дратує. Гарно емульгується та очищує навіть холодною водою. Я задоволена!


P.S: Перше моє знайомство з гідрофільною олією було не дуже вдалим. В 2018 році, я ще не дуже розуміла значення і принцип корейського двоступінчастого очищення і не змивала гідрофілку пінкою🫣, тому вирішила, що мені не підходить таке очищення.🤭
Та коли "доросла" до використання spf зрозуміла, що без гідрофільної олії не обійтися. Тому без сумнівів обрала олійку від мого улюбленого бренду Medi peel. І зараз я дуже задоволена, рекомендую спробувати. Але не повторюйте моїх помилок😁 і змивайте ще пінкою і буде вам щастя і чистенька, доглянута шкіра💕

Дбайливе і ефективне очищення від Medi peel
Дбайливе і ефективне очищення від Medi peel
Дбайливе і ефективне очищення від Medi peel
Дбайливе і ефективне очищення від Medi peel