WeismannK

Plodica: новий корейський бренд

Plodica: новий корейський бренд

Нещодавно в відео на ютубі я вже розповідала про ці засоби, і казала, що не впевнена, що цей бренд можна купити в нас. Але як виявилось, на Мейкапі він вже є🔥

Почну з тонеру. Гарне скляне пакування, досить мінімалістично.

Текстура гелева, трохи густа. Мені таке подобається, дає помітне зволоження вже лише від тонеру. В складі квіткові екстракти та ніацинамид


Написано, що для сухої та схильної до сухості шкіри, але моєї жирної шкірі також сподобався.

Plodica: новий корейський бренд

Наступним буде крем. Має також скляне гарне пакування.

Текстура легкого крему, не жирна, не липка. Швидко вбирається. Можу сказати, що мені достатньо цих двох засобі для повноцінного догляду в день або на ніч. Вони добре зволожують і мені не потрібен серум в даному випадку.


Це базові зволожуючі засоби на кожен день, коли не потрібно використовувати активні інгредієнти. Або ще крем я використовую щоб закрити кислотні засоби.

І маленький набір, якого тут немає, але я залишу перехід на повнорозміри. В наборі вже є тонер, який я показала, і два засоби з серії Always Youth.

Набір направлен на підтримку вічної молодості і що вони працюють як магія) просто більш потужний склад, який дісно живить суху або вікову шкіру.

Подобається що досить великий об'єм баночок, по 30, 15мл


Загалом раджу спробувати бренд, щось нове і цікаве. Базові засоби, з якими не прогадаєш по складу, бо направлені на зволоження та живлення