Polina Nikolaenko

Бʼюті помічники в вечірній рутині

Бʼюті помічники в вечірній рутині

Ні для кого не секрет, що голос є одним з найважливіших чинників моєї профессії, але не варто забувати, що гарний вигляд та доглянута шкіра - також невідʼємні складові!

Тому в цьому дописі хочу поділитися з вами своїми бюджетними знахідками, які допомагають очищувати та доглядати за шкірою на всі 200%, а саме продуктами фірми Relance гідрофільною олією та пінкою для вмивання 💕

Бʼюті помічники в вечірній рутині

Знайомство з цією фірмою в мене відбулося трошки більше місяця тому, я якраз шукала якісний догляд, бо знову до мене почали повертатися по одинокі прищики через постійний макіяж на виставах і зйомках, а враховуючи те, що в підлітковому віці у мене був страшенний демодекс - не хотілося б доводити свою шкіру до такого. Знайома порадила спробувати відносно нову фірму Relance, в яку я закохалася!

По-перше це перший засіб для зняття макіяжу, який змиває найстійкіші олівці-каяли.

По-друге олійка має неймовірний аромат і нарешті основне - мені достатньо декілька крапель щоб очистити свою шкіру, і це теж важливо, що маленький розхід продукту!

P.S. Коли змиваєш макіяж нею ще дуже легко зробити собі швидкий ручний масаж обличчя )

Це-найніжніше очищення шкіри, яке тільки можна придумати!

Вона настільки делікатно очищує шкіру, що ти цього навіть і не помічаєш, а з цими бульбашками особисто у мене одна асоціація з дитинства, коли гралися мильними розчинами у ванні, роблячи всілякі фігури 😍

Неймовірний запах і зручне використання!

Тому це моїх два продукти, якими я ввечері зараз очищую шкіру і не маю жодних нарікань, тому одназначно це must have кожної дівчини!

А вас я обіймаю, сподіваюсь було цікаво почитати, і напишіть в коментарях, що б вам було цікаво бачити у мене на сторінці - я тут новенька 😉