Viktoria Ilnytska

Історія мого спортивного досвіду

Історія мого спортивного досвіду

Привіт всім😊

Гарний челендж запустила редакція клубу і що важливо, корисний.

Так як в моєму місті немає Sport Life мережі, то й не претендую на призи, але все ж хочу долучитися й поділитися своєю спортивною історією😊

  • Починаючи зі шкільних років я дууже полюбляла футбол, не лише дивитися матчі, а й грати у нього⚽️ Часто було так, що на фізрі я ганяла з хлопцями в мʼяча і так, на рівні них😁 Дуже шкода що в Україні дівчачий футбол взагалі не розвинений( Тому обмежувалася «дворовими» майданчиками
  • В старших класах я почала грати у волейбол. І мені на стільки цей спорт зайшов, що я пішла грати за команду школи, і відповідно-була учасницею змагань між місцевих шкіл. В мене з самого початку були проблеми з подачами, і завдяки тренеру-вчителю фізкультури, ситуація покращилась, з яким відпрацьовували подачі так, допоки не вийшло ідеально🙌🏼
  • В студентські роки я була учасницею змагань серед факультетів університету в легкій атлетиці🏃🏼‍♀️‍➡️

До речі, нещодавно в моєму місті проводилися змагання по бігу на 2 та 4 кілометри «Sakura run» серед любителів, на який я зареєструвалася чисто щоб перевірити як я пробіжу 2км, так як зі студентських років і не бігала😅 В результаті я прибігла третя👏🏻 Але по відчуттям це було жорстко, хотілося дууже пити напів шляху і пекли усі мʼязи ніг🔥 4км так відразу я б точно не пробігла б🫠

Пару років тому спробувала себе на high heels - танці на підборах, без пошлостей і тому подібне..Це був гарний досвід і мені наче подобалось🙌🏼 І це нелегко, коли тобі ставлять хорео і ти на підборах танцюєш, намагаєшся танцювати так як треба, бо кожен біт, кожен рядок пісні, це новий рух, який повинен виглядати гармонійно🙌🏼

Як бачите, майже усі етапи мого життя є повʼязані зі спортом🙌🏼

Зараз, я стабільно двічі-тричі на тиждень займаюсь фітнесом. І це я вам скажу не ізі😁 Наша тренер на стільки комплексно та професійно розробляє нам вправи, що ефективність та результат з часом дууже помітні👏🏻 На цих інтенсивних тренуваннях протягом години, є по хвилині між підходами на попити водички і «відпочити»🤣 Відвідую тренування майже рік і хочу сказати, що це дуже хороше рішення. Перші рази була така кріпатура, що ходила як пінгвін😂 Але з часом, це відчуття щастя для тіла по закінченню кожного тренування, це щось🙌🏼 Ви розумієте про що я, хто займається😉 І ще, коли ти бачиш результат: в мене була ціль набрати 5-7 кг, бо моя вага довго більше 50-ти не набиралася; тож за цей час мені вдалося набрати бажану вагу, розкачала сідничні мʼязи та ноги й привела їх у форму😍

Фото з початком тренування серпень минулого року та травень цього року, різниця, як на мене значна☺️

Окрім цього, для мене тренування це спосіб ментального релаксу, особливо після роботи. Просто забуваю про все і працюю в залі над тілом💪🏼

Це одне з кращих відчуттів, я вважаю, коли ти плануєш, працюєш над цим і бачиш результат👏🏻

Хотіла б ще навчитися грати в теніс, ніколи не пробувала тому дуже цікаво🙌🏼

Тому якщо хтось з вас міркує над тим щоб займатись спортом чи ні, просто почніть, і з часом вам це принесе кайф🫶🏻

Дякую за увагу🫂