Ксенія knitknitbandit

#sportlifemakeupclub

#sportlifemakeupclub

Спорт давно став частиною мого життя.

Першими були домашні тренування, але я швидко я зрозуміла, що вдома мені займатись скучно.

Спочатку це був фітнес та розтяжка, потім я й сама навчалась на тренера, та як виявилось, тренувати - це не моє

Кожен з цих видів тренувань я люблю всім серцем, бо рух робить мене живою та не дає божеволіти

Наразі мої улюблені напрямки - фітнес та стречінг, які зі мною вже близько 5 років. Фітнес витряхує з голови всі зайві думки (не зайві теж 😅), допомагає ставати сильнішою та почуватися жінкою-машиною, а стречінг в свою чергу робить з мене гнучку елегантну кішечку, яка, якщо треба, може дати з п'ятки в носа

Я прощупую кордони можливостей свого тіла та переступаю їх. Постійно тестую м'язи на витривалість, кожен раз ставлю вищу планку, але не роблю це з примусу, а кайфую в процесі. Я шукаю для себе новий досвід, нові відчуття, які можна пропустити через кожну клітинку свого тіла. Тож наступні в моєму списку:

бокс 🥊 бо хочу красиві рельєфні руки, які зможуть мене захистити

та балет 🩰 бо я обожнюю класичну музику із мультфільмів Барбі 00х та хочу танцювати як справжня принцеса, коли її чую