Viktoria_Ilnytska

#garniertest

#garniertest

Привіт дівчатка🫶🏻

Багато хто з нас встиг на досить таки крутий шопінг на Makeup та в подарунок за певним промокодом, отримати бокс на вибір🙌🏼 Ох і шуму наробила ця акція😅

Я зупинилась на засобах для обличчя і вже з 1-го травня користуюся ними.

Я обожнюю догляд з вітаміном С, адже він відомий своїми антиоксидантними властивостями, здатністю вирівнювати тон, освіжає шкіру обличчя та робить її сяючою✨

Важливий момент: зберігати косметику з вітаміном С потрібно при кімнатній температурі в темному місці, щоб запобігти потраплянню УФ-променів. Під їхнім впливом засіб може окислюватись і втрачати свої корисні властивості, це один із мінусів компонента. Якщо це станеться, засіб стане помаранчевим або коричневим. Використовувати такий продукт не можна‼️

Тож вмощуйтесь зручніше, бо є що розказати та показати😊

#garniertest

Почну з нічної сироватки для обличчя🌙

Дизайн та структура сироватки✨

  • Продукт представлений у баночці з темного скла, обʼємом 30мл.
  • Активні компоненти у складі: вітамін с, гіалуронова кислота, саліцилова кислота. Формула не містить силіконів, тому може викликати незначне відчуття плівки на шкірі декілька секунд після нанесення. Це дійсно так, але це відчуття швидко зникає😊
  • Після відкриття, сироватку можна використовувати 3 місяці, так зазначено на самій баночці.
  • Піпетка з тонким носиком зручна, набирає без жодних зусиль сироватку. Рідина прозора з ніжним ароматом вітаміну С
  • Консистенція досить рідка, одразу розтікається засіб по обличчю

Склад

AQUA / WATER, ASCORBIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, HYDROXYACETOPHENONE, SALICYLIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLYL/ CAPRYL GLUCOSIDE, POLYQUATERNIUM-67, ADENOSINE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM HYALURONATE, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, PARFUM / FRAGRANCE.

З них алергени:

Salicylic Acid: Може провокувати алергічні реакції (низький рівень)

Linalool: Доведений алерген (Містить)

Limonene: Доведений алерген (Містить)

Geraniol: Доведений алерген (Містить)

Fragrance: Підозрюваний алерген (середній рівень)

Parfum: Підозрюваний алерген (середній рівень)

Застосування та відчуття

Це перша моя саме нічна сироватка, яку я наносила щовечора після вмивання🙌🏼

Що цікаво, її можна наносити й зранку, але обовʼязково потрібно використовувати захист SPF. Памʼятаємо, що засоби з вітаміном С, притягають сонечко☀️

Мені достатньо набрати повну піпетку для зволоження шкіри обличчя та шиї. Зволожує дійсно ефективно, на ранок шкіра ніжна.

По відчуттям, спочатку ніби липкість, але вона швидко зникає й шкірі комфортно🙌🏼

Сироватка швидко вбирається. Такі відчуття відбуваються якщо після вмивання наносити сироватку, бо наприклад, я нанесла її після вмивання та тонізації, то вона моментально ставала липкою, що ускладнювало її подальше розгладження по обличчю. Також вона є досить рідкою по консистенції, тож потрібно швидко з нею працювати😅

Виробник зазначає що засіб має накопичувальний ефект, тому результати можуть бути помітні за два місяці використання🙌🏼

Досить довгий термін як на мене, бо зазвичай, дію сироваток видно майже одразу✨

Майже місяць я користуюся нею. Спочатку ніяких змін не було - зволожене сяюче обличчя. Десь на другий тиждень користування, в мене все помітніші зʼявлялись висипи та почервоніння. Можливо та кількість чистого вітаміну С, яка міститься у нічній сироватці є завеликою для моєї шкіри, іншого пояснення цьому немаю🥲

Поки що буду її наносити лише на шию.

Додаю фото обличчя "до", в процесі та кранє зроблене буквально вчора🙌🏼

Можна побачити що одразу після нанесення сироватки ніби запустилися дратівні процеси на шкірі, що зробило подразнення більш помітним🥲

Цей флюїд найбільше мене зацікавив, до використання😅 Насправді засіб представлений у дуже зручній тюбі, не витікає, зручно видавлюється, аромат мені дуже сподобався🫶🏻

Нанісши спочатку на кисть руки, думаю який же він легкий, відтінок універсальний, ледь помітний та легко розподіляється…Але шкіра на руці чи на шиї не = шкірі обличчя

Функціональність флюїду на обличчі 🙌🏼

Спочатку я нанесла засіб як наношу креми з SPF, правилом двох пальців: на вказівний та середній, по довжині кожного, полосочкою видавлюю крем і наношу теж пальцями розподіляючи по обличчю.

  • Флюїд не пристосувався під тон шкіри, вступивши з нею у взаємодію, він відтінив рижуватим відтінком а також ліг на шкіру плямами. Словом я виглядала як Дональд Трамп😅
  • Попередньо я зволожила шкіру, як роблю це зазвичай перед нанесенням SPF чи тонального засобу. Врятувала ситуацію, перекривши флюїд своїм bb та пудрою🙌🏼 Вже не так візуально виділялося обличчя від шиї.
  • Наступного разу вирішила нанести флюїд іншим способом - збовтавши тюбу, розподілила його по обличчю бьюті блендером. За рахунок того що він трохи «зʼїдає» кількість засобу, вийшло більш менш, без ефекту плям, рівномірно розподілившись по шкірі. Але рижуватий відтінок всеодно присутній🫠 Більш помітний він при темнішому освітленні, тому це теж не дуже приємний момент.
  • Ще один мінус, це те, що він не перекриває навіть мінімальні недоліки шкіри, а навпаки, мені здалось, що підкреслює їх.
  • Ефект сяяння досить помітний, але було бажання промокнути серветкою, скоріш нагадував жирний блиск.

Спробую його ще влітку, можливо з засмагою тон підійде.

Як і багатьох, цей крем мене також зацікавив. AHA – водорозчинні кислоти, які не здатні проникати глибоко в епідерміс, проте ефективні на його поверхні. BHA – жиророзчинні кислоти, які проникають у глибші шари шкіри та мають антибактеріальні властивості. З цим зрозуміло; вугілля допомагає очистити шкіру від надлишкового себуму, а також запобігає виникненню прищів🖤

Склад:

Склад є цілком безпечним, вода на першому місці, ніацинамід (відомий своєю дією покращення вигляду шкіри при запальних процесах), далі йде гліцерин або спирт (має антисептичну дію), денатурат - спирт, емоленти, допоміжні підсилювачі структури крему, абсорбент, зо виконує функцію вугілля, лимонна кислота яка має відбілюючу дію, присутня ще молочна к-та (lactic acid), її ф-я полягає в процесі оновлення шкіри, відлущуючи відмерлі клітини..

Aqua / Water, Niacinamide, Glycerin, Alcohol Denat., Cetearyl Isononanoate, Sodium Carbomer, Sodium Hydroxide, Silica, Silica Silylate, Dipotassium Glycyrrhizate, Charcoal Powder, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Biosaccharide Gum-1, Lactic Acid, Maltodextrin, Xanthan Gum, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Polyglyceryl-2 Isostearate, Sodium Dehydroacetate, Salicylic Acid, Ci 17200 / Red 33, Ci 19140 / Yellow 5, Ci 42090 / Blue 1, Parfum / Fragrance (F.I.L. Z70032461/1).

Крем представлений у скляній баночці обʼємом 50 мл

Цей кремчик з наносила вранці перед спф.

Аромат мені подібний до саліцилової кислоти або спирту.

По текстурі - наче мус який легко розподіляється та швидко вбирається у шкіру. Не сірить, колір прирозподіленні стає невидимим.

По відчуттям крем дійсно надає матовості шкіри, але не довше ніж на годину. Були дні що я його нанесла й ходила без макіяжу, а були дні, що з макіяжем. Так от, коли його не перекриваю тоном, шкіра за годину виділяє свій себум. А нещодавно в другій половині дня коли я потерла обличчя, відчула скатування засобу неначе пілінг-скатка зробилася.. Непевна що так має бути🫠 Тому тут питання.

Якщо ж наносити тон після цього крему, то себум виділяється як зазвичай впродовж дня.

Що мене порадувало, так це зменшення видимості пор, це напевно робота вугілля.

Даний крем поміщений у зручну тюбу з тематичним дизайном. Засіб виходить з силіконового носика, не витікає.

Аромат невідчутний взагалі

Колір жовтий з часточками шимеру. Розподіляючи засіб, дискомфорту не відчувається, колір розсмоктується, стає невидимим.

Наношу його зранку точково вбиваючи легенько в щкіру. В мене немає темних кіл під очима, тому не можу ні стверджувати що він дієвий, ні заперечувати це. Проте одна з його функцій це розгладження та зволоження💦

І так, він гарно зволожує шкіру навколо очей, тому тут плюс🙌🏼

У складі серед інших компонентів, міститься ніацинамід, кофеїн, вітамін С та бананова пудра.

Загалом цей кремчик мене повністю влаштовує, планую й надалі ним користуватись🙌🏼

Чеснокажучи я взагалі була приємно вражена дією масочок від garnier. Раніше вже писала про одну з них

https://club.makeup.com.ua/post/35866/

Щодо маски-желе, це максимальне зволоження напевно😅 Упакування паперове, відповідно стрічка з легкістю відривається.

Аромат свіжої мʼяти

На дотик маска дійсно як желе, це дуже оригінальна задумка🙌🏼

Рекомендований час витримки 15 хвилин, це більше ніж достатньо аби шкіра наситилась активними компонентами та зволожилась. По зняттю маски, я втерла есенцію в шкіру обличчя та шию. Можна ще ватним диском забрати залишки і шкіра так само залишатиметься зволоженою.

Особливості маски:

-надає кріо-ефект, знижуючи температуру шкіри на 7°C;

дійсно шкіра в процесі ніби охолоджена й комфортно себе почуває

- потужний зволожувальний комплекс у концентрації 4% – гліцерин + гіалуронова кислота + ментол – сприяє усуненню сухості та надає шкірі об’єму;

потужний не те слово, впевнена, ця маска ідеально підійде для власниць сухої шкіри

- гарантує ефект за 15 хвилин та 24-годинне зволоження;

це так, шкіра була зволожена увесь день

- зміцнює вологозахисний бар’єр шкіри та запобігає появі ознак втоми впродовж дня;

обличчя залишалось свіжим до вечора

- розгладжує та надає шкірі шовковистості;

- покращує тон шкіри;

- на 100% веганський продукт, що не тестується на тваринах;

Залишки есенції використала замість сироватки наступного дня🙌🏼

Склад - цілком безпечний, але барвники відносять до середньої безпеки

AQUA / WATER, GLYCERIN, PROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, CI 19140 / YELLOW 5, CI 42090 / BLUE 1, CITRONELLOL, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT / CUCUMBER FRUIT EXTRACT, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, HYDROXYACETOPHENONE, LIMONENE, LINALOOL, MENTHOL, PHENOXYETHANOL, PVM/MA COPOLYMER, SODIUM HYALURONATE, SODIUM POLYACRYLATE, SODIUM POLYACRYLATE STARCH, XANTHAN GUM, PARFUM / FRAGRANCE.

Маска гарно справилася зі своїми вищезазначеними в описі «обовʼязками», працює на всі 100☺️

  • На момент публікування допису, я два вечори як не наношу сироватку на обличчя, тільки на шию. І почервоніння помітно відходять, тому маю припущення що нічна сироватка дещо агресивна для моєї шкіри і це з накопичувальним ефектом, не одразу. Тобто ефект є, про який писав виробник, але трохи незадовільний. Можливо вона не зовсім підходить усім типам шкіри, і особливо чутливій як моя🥲
  • Флюїд з підтоном, як і писала мені не підійшов, знову ж таки, це все індивідуально, але він точно не підлаштовується під тон шкіри. Спробую його ще влітку, під засмагу🙌🏼
  • Щодо матового крему це цікавий продукт, він мені нічого поганого не зробив, за що я вдячна😅 Але є моменти такі як час ефекту матовості й те що він скочується якщо я без макіяжу.. Проте, буду наносити його саме тоді коли фарбуватимусь. Він непоганий загалом.
  • Крем під очі теж нічого поганого мені не наробив, має легку текстуру і стає невидимим при розподіленні. Тож продовжую ним також користуватись.
  • Маска-желе це напевно найвдаліший в усіх планах продукт з цієї колекції. Адже вона легко виймається, легко лягає на обличчя, працює за встановленим описом і до неї взагалі претензій немає, тому її вам точно можу порадити.

Маю надію що допис був корисним, писала його в нотатках кілька днів, виправляла через свої спостереження в процесі використання засобів і відповідно описувала живі враження

(Не дуже люблю слово «тестувала», бо трохи з іншим асоціація, але то таке)🙌🏼

Так от, я до того що коли ми користуємося одними продуктами і одразу переходимо на інші, шкірі потрібен час щоб зреагувати на дію того чи іншого засобу. Тому спочатку може нічого не відбуватися або ж ефект може бути хороший, але через тиждень, два, все може змінитися в інший бік🙌🏼 Бажаю вам з любовʼю та ретельністю відноситися за доглядом вашої шкіри і вона вам подякує за це своїм виглядом☺️

Дякую за увагу, обійняла🫂