Ксенія 💫

Моя історія появи капелюшків в моєму гардеробі.

Моя історія появи капелюшків в моєму гардеробі.

І я приєднуюся до челенжу від наших чарівних ksnklb та Yustal

І зрозуміла, що цю естетику мені привила моя подруга, запросивши одного разу мене в якості моделі для своїх робіт.

Вона була досить відомою, одна з перших майстринь в Україні (і за межами) по повстяним (войлочним) капелюшкам. І я попросила її тоді зробити повтор однієї з своїх робіт для мене за моїми параметрами. Так в мене з'явився перший капелюшок - бейсболка утеплений.

Носила частіш за все восени з пальто. Це було надекстравагантно😁 в ті часи. Я, як любитель ручної роботи усього, особливо цінно було і те, що це унікальний виріб практично. Ношу і досі).

Далі я почала шукати літні варіанти бейсболок. Мені мало було знайти вдалу форму, мені треба "щоб не як у всіх". Тому вибір очевидний 😀, але є і базові, така як біла та беж.

Роки 3 назад придбала таку шляпку ще, яка б гарно поєднувалася з літніми легкими костюмами. Обирала не тільки по глибині, а ще й звертала увагу яка ширина полів, тобто наскільки шляпа буде закривати обличчя.

Але ще більше я люблю сонцезахисні окуляри 🕶️. ношу практично 80% часу на рік. Це вже моя залежність ❤️‍🔥. Обожнюю.

Така невеличка підбірка).