Ірина_make& healthy

Чесний огляд Maybelline New York Lash Sensational Firework Mascara

Чесний огляд Maybelline New York Lash Sensational Firework Mascara

Це мій перший виграш у Make Club. Я звичайно радію, що отримала такий подарунок, але нахвалювати одразу не буду. Хочу чесно розповісти про продукт та свої враження після користування.

Упаковка: Maybelline змінили свій стиль в пакуванні. Яскраві кольори залишили, проте футляр змінили. Інший формат мені сподобався, яскравий колір, рівні лінії, дуже зручно буде шукати в косметичні на дотик, закручується до кінця, не протече, не розмажеться по упаковці. Стиль крутий. Тут 10 з 10.

Чесний огляд Maybelline New York Lash Sensational Firework Mascara
Чесний огляд Maybelline New York Lash Sensational Firework Mascara
Чесний огляд Maybelline New York Lash Sensational Firework Mascara

Я отримала дві туші: звичайну і водостійку. Почнемо зі звичайної. Кісточка у неї силіконова. Не знаю чи завдяки їй, чи якості туші наноситься без грудочок. Це для мене дуже важливий плюс, адже залишається ефект природніх вій. Гарно видовжує, можна наносити у два шари. Масляниста, мені трохи відбилась при нанесенні, але дуже трошки. Щодо об'єму, не думаю що це її фішка. Більш для видовження. Якщо ви хочете максимально природніх, довгих вій тоді ця туш ідеально підійде. Якщо для об'єму , то ні.Я отримала дві туші: звичайну і водостійку. Почнемо зі звичайної. Кісточка у неї силіконова. Не знаю чи завдяки їй, чи якості туші наноситься без грудочок. Це для мене дуже важливий плюс, адже залишається ефект природніх вій. Гарно видовжує, можна наносити у два шари. Масляниста, мені трохи відбилась при нанесенні, але дуже трошки. Щодо об'єму, не думаю що це її фішка. Більш для видовження. Якщо ви хочете максимально природніх, довгих вій тоді ця туш ідеально підійде. Якщо для об'єму , то ні.

Водостійка туш має таку ж кісточку, наноситься аналогічно, лише швидше сохне і другий шар краще не наносити. Але зате змити її не так просто. Якщо ви любите на пляж ходити з макіяжем, то вона для вас, для літнього відпочинку. Буде триматись ідеально.

Якщо підсумувати, новинка Maybelline New York Lash Sensational Firework Mascara - це новинка у дизайні, зміна стилю. Проте чи зміна наповнення чи технології кісточки? Навряд...
Туш гарна, як і більшість від Maybelline. Чи це якась сенсаційна новинка? Та ні.