Stassyababy

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

Дівчата, ви б тільки знали, через що пройшло моє волосся в підлітковому віці! Я так експериментувала: фарбувалася в чорний, а потім виводила цей колір в салоні. Мілірування, рожеві пасма, руде волосся – все це було! Тепер, коли згадую, аж погано стає від тих експериментів. На щастя, я зупинилася вчасно і вирішила відростити своє натуральне волосся. І зараз я дуже пишаюся собою та своїм шикарним, природним кольором!

Хочу поділитися з вами порадами, які допомогли мені відростити своє шикарне волосся:

  1. Аптечні засоби: Використовувала спеціальні вітаміни та лікувальні препарати для зміцнення волосся.
  2. Відвар з любистку чи кропиви: Регулярно робила ополіскування відваром для зміцнення та дуже подобався аромат трав.
  3. Відмова від усіх плойок та утюжків: Повністю відмовилася , щоб зменшити пошкодження.
  4. Догляд та живлення: Регулярно використовувала живильні маски та засоби для догляду.

Зверху додала відео де волосся накручене, Я можу собі дозволили не більше одного разу на місяць робити якусь укладку саме на плойку . Це на якусь зустріч, фотосессію чи на якесь свято максимум.

Зазвичай якщо я хочу кудряшки, на ніч накручую волосся на мʼякі бігуді.

Зараз я користуюсь звичайним шампунем, бо для мене головне, щоб шампунь добре вимивав шкіру голови. А далі використовую масочки та бальзами від L'Oréal (серія "Гіалурон") та Gliss Kur (серія "Піон"). Для додаткового догляду застосовую шовк від Chi та рідкі кристали від Brelli. І звісно, не забуваю про термозахист – це для мене найважливіше.

Мій догляд зовсім не дорогий, навіть дуже бюджетний, але я задоволена своїм волоссям і воно мені подобається ❤️

  1. Мінімальний догляд: Темне волосся менше потребує тонування і спеціального догляду для підтримки кольору.
  2. Виразні очі: Темне волосся підкреслює виразність очей, особливо темних відтінків.
  3. Контрастність образу: Брюнетки можуть створювати яскраві контрасти в макіяжі, особливо з використанням яскравих помад і тіней.
  4. Здоровий блиск: Темне волосся має глибокий, здоровий блиск.
  5. Відсутність відрослих коренів: Вам не потрібно постійно турбуватися про відросле коріння і регулярні підфарбовування.
  6. Збереження текстури: Натуральне волосся зберігає свою природну текстуру, будь то кучері, хвилі або пряме волосся.
  7. Справжній колір: Ваш натуральний колір волосся завжди буде найкраще підходити до вашої шкіри та очей.
  8. Менше шкоди: Відсутність агресивних хімічних речовин у вашому догляді зменшує ризик алергій та подразнень шкіри голови.
  9. Економія часу та грошей: Ви заощаджуєте час і гроші, які інакше витрачали б на фарбування та догляд за пофарбованим волоссям.
  10. Менше випадіння: Волосся, яке не піддається хімічним обробкам, менш схильне до ламкості та випадіння.

І на завершення мій макіяж💗