Яна_Па🫧

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

Вони якби переблондинки і недобрюнетки, щось середнє! Я б назвала "золота середина". Але від цього ніскільки краса цього кольору не втрачається! Хоча і клoпоту з ним не менше, а може навіть більше чим в інших . А знаєте чому? Тому що добитися ідеального русявого кольору практично не можливо в домашніх умовах. Дивіться самі, якщо в блондинок схема проста до неможливого висвітлюєш/ тонуєш/ підтримуєш вдома нейтралізаторами жовтизни, то русявкам приходиться за свій колір поборотися. А все тому, щоб зробити русявий кольорі потрібно витрапити в свій тон, в кожної він свій ( 5-7) потім добавити підтон 1 холодний, ще трохи додати зеленого пінменту, щоб нейтралізувати червоний пігмент, і на виході отримуємо 5104 і це все треба намішати в залежності від бажаного кольору русявості 🤗 морока ще та, але Рyсявий того вартий🫶🏻

Зате, з макіяжами русявкам пощастило! Хочеш яскравий - будь ласка, на русявках він виглядає не так викликаючи, наприклад, як на тих самих блондинках👍🏼. Хочеш нюд- будь ласка, на русявій він теж буде класно і не буде губитися, як наприклад, на тій же брюнетці. Загалом, одні плюси, який би макіяж не обрала!

І тут мої 10 фактів, чому русявою бути класно 🤘

  1. Процес фарбування досить щадливий 🤔 ( є таке слово?). Тобто щоб пофарбуватися в русявку хоча і потрібно заморочитися кольором, але все ж таки палити оксидами волосся не потрібно.
  2. Величезна, ні не так, а Просто ВЕЛИЧЕЗНА палітра відтінків …
  3. Супер натурально виглядає, а натуральність завжди в моді 🫰
  4. Пасують яскраві макіяжі💃🏼.
  5. Пасують нюдові макіяжі теж😉.
  6. З outfits те ж саме що з макіяжами: світлий, темний, принт, - обирай який хочеш, ти прекрасна у всьому🔝.
  7. Не боїшся, що твоє волосся вигорить на сонечку. Бо коли воно підвигорає , то здається, що то такий складний процес фарбування ( типу шатуша🙋‍♀️). Дуже зручно скажу я вам.
  8. Пасує до всих тонів шкіри і кольорів очей. Головне підібрати свій відтінок русявого👌🏻.
  9. Думала, що легко напишу всі 10 пунктів, але якщо узагальнювати, то вже кінець😃. Та все ж таки знайшла ще один плюс, коли прибирала. Русяве волосся не так помітне на підлозі. Повірте, я знаю про що кажу. Вгадайте з першого разу чиє волосся помітніше- моє русяве до поясу чи мамине чорне каре? 😂
  10. Ну і десятий, за русявим догляд потрібен менший. А це економія бюджету, а це економія часу, а це економія сил витрачених на його догляд. Одні плюси.

Я нафарбувлася більш урочисто, бо просто мені так захотілося 😀. Душа потребує свята і трохи перезагрузки, від новин і всіх подій в Україні 🥺🇺

Але якщо вибирати все таки із Трьох команд, то я думаю що грала б за команду брюнеток 😉

#myperfecthaircolor