Hurska🩷

Vichy Liftactiv H. A.

Vichy Liftactiv H. A.

Привіт феїчки ✨

Хочу розповісти про кремчик, який дійсно не обіцяє, а робить антивікову магію 🙀

Це вже друга моя баночка цього крему.

У мене цей крем для нормальної та комбінованої шкіри.
В мене ще стара версія крему.

Об'єм 50 мл.

  • призначений для потреб жирної, проблемної, комбінованої шкіри;
  • сприяє її омолодженню, стимулюючи регенерацію; - пришвидшує клітинний поділ, відновлюючи пошкоджені зони;
  • дбайливо пом’якшує загрубілі ділянки;
  • зменшує видимість мімічних зморщок, тонких ліній, пігментних плям;
  • містить 0,5% чистої гіалуронової кислоти, що оптимізує гідробаланс;
  • запобігає повторній появі передчасних вікових змін; - стабілізований вітамін С вирівнює відтінок, розгладжує рельєф епідермісу;
  • пробіотичні фракції зміцнюють його ліпідну мантію, захисний бар’єр;
  • нейтралізує негативний вплив зовнішніх факторів на обличчя;
  • повертає йому здоровий вигляд із шармом природного сяйва.

Баночка скляна, дуже гарна, кришечка міцно прилягає.
Крем білого кольору, щільної консистенції, з мілким майже не помітним шимером. Не розтікається, форму тримає.

Аромат - це щось неймовірне. Приємний, квітковий 🌷Дууже його люблю.

Крем наношу після очищення шкіри крем - гелем для вмивання Avene, однойменного тоніка і бустера Vichy. Розподіляється рівномірно, я люблю наносити на вологе обличчя. Вбирається крем швидко, дискомфорту не залишає, плівки жирної немає, мій дерматит не провокує 👍

Окремо хочу відзначити, що шкіра з ним виглядає свіжою, є зволоження, візуально обличчя вирівнюється, сліди від акне з ним швидше проходять, є ліфтинг-ефект. Вважаю цей крем супер - ефективним якщо з'являються перші зморшки, або якщо потрібно діяти на випередження їм. Десь тижня через два-три я починаю помічати, що моя міжбрівка стає не такою вираженою, а під очима дрібні зморшечки розгладжуються. Для мене результат більш ніж классний.

Серед антивікових кремів поки що цей крем мій фаворит ❤️