AsyaFox

Holika Holika 3 Seconds Starter Collagen

Holika Holika 3 Seconds Starter Collagen
Holika Holika 3 Seconds Starter Collagen

Привіт, це Ася!

На огляді :

Колагеновий омолоджуючий стартер Holika Holika 3 Seconds Starter Collagen

Призначення: від перших ознак старіння, зволоження
Інгредієнти: бетаїн, гіалуронова кислота, касторова олія, колаген.

🌱Почну з основного. Що я помітила: засіб легкої гелевої консистенці, дуже швидко поглинається (не за 3 секунди, але за хвилину точно), запах для мене нейтральний. Попри велику кількість спірних відгуків в інтернеті, у мене Не викликав жодних негативних реакцій, висипань, алергій. Купую його втретє, баночки вистачає десь на 3-4 місяці щоденного використання.

🌸Мені подобається цей засіб через його легкість, шкіра після нього більш гладка та сяюча✨. Коли у мене зовсім немає сил та бажання на багатокрокове піклування про шкіру, я просто очищаю її від косметики та забруднень і наношу цей стартер, він моментально зволожує. З приводу колагену, я скептично відношуся до засобів для шкіри з колагеном по тій простій причині, що бачила дослідження з приводу цього компоненту. Якщо коротко - колаген це не та речовина що може вбиратися через шкіру та залишитися там, ми можемо отримувати його іншими способами, наприклад через харчування. Засіб гарний, від нього є результат, але не чекайте що зможе зупинити ваше старіння - це неможливо! (Нажаль) 😔

По справжньому тримати тіло в стані умовної молодості може лише здоровий спосіб життя, активність та позитив 🤗 Тому бажаю всім енергії та здоров'я для цього ❤️ Дякую що дочитали відгук 🌸 Підписуйтесь аби побачити більше моїх публікацій 💋

Holika Holika 3 Seconds Starter Collagen
Holika Holika 3 Seconds Starter Collagen
Holika Holika 3 Seconds Starter Collagen