Онищенко Марина

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor

Років з 6 я вже мала чітку ціль стати брюнеткою. Мій природний колір волосся - світло-русявий, і мені він дуже не подобався. Я собі здавалась блідою поганкою, геть непомітною, без "родзинки") У 16 я наважилась пофарбуватись одразу фарбою, а не тоніком, і лишилась дуже задоволена результатом. Відтоді ні разу не пошкодувала)

Додаю ще друге фото з моїм натуральним кольором волосся.

Отже, мої 10 плюсів, чому бути брюнеткою - це круто:

1) Брюнеткою, я почуваю себе впевненішою в собі, більш таємничою та загадковою

2) З чорним кольором волосся навіть з легким макіяжем я виглядаю помітною та яскравою

3) Брюнеткам личать яскраві та кислотні кольори, а коли я мала русяве волосся, з такими кольорами в гардеробі я виглядала трохи дивно та смішно

4) Я маю від природи темні густі брови та вії, і з моїм світлим кольором волосся це виглядало досить дивно, в той час, як маючи темний колір волосся відчувається, що все у зовнішності збалансовано

5) Легко підбирати фарбу, коли час фарбувати коріння, мінімальний ризик не вгадати з відтінком, навіть якщо фарба різних виробників, бо чорний - він собі і є чорний)

6) Чорна фарба практично не вимивається і не змінює колір, тобто можна не фарбувати довжину, коли маючи інші відтінки, вони постійно вимиваються

7) Чорні невидимки чи шпильки непомітні у чорному волоссі, для мене то окремий плюс

8) Моє волосся не потребує надто тяжкого догляду чи коштовних засобів по догляду, це спрощує життя

9) Від природи моя шкіра - дуже світла, і разом з темним волоссям виникає цікавий контраст, який привертає увагу до себе

10) Чорний колір мені просто подобається, я комфортно почуваю себе з ним