Lytvynenko

#myperfecthaircolor обрала загін брюнеток і не пожалкувала ні дня

#myperfecthaircolor обрала загін брюнеток і не пожалкувала ні дня

До речі, сьогодні окрім Дня брюнеток, ще й рівно 5 місяців, як я пофарбувалася, не без участі клубу, звісно 🥰 Долучилася до тестування фарби, чим вирішила здійснити мрію, і не прогадала! Це однозначно мій колір 🖤

Я буду перелічувати переваги нинішнього кольору, враховуючи, що мій «рідний» колір русий і беручи до уваги моє фарбувння у блонд. Отже, тут буде порівняння виключно себе та власного стану волосся.

Природа наче все створює як треба, і я любила свій колір, але чогось мені в ньому не вистачало 🤷🏻‍♀️

Плюс він сильно вигорав на сонці і я була майже руда. Загалом, були нюанси, хоча, повторюся, русий теж любила.

Цікаво, незвично, трохи проблематично і більше не треба 😅

Головне, вчасно зрозуміти, що не моє і не намагатися через силу робити це з волоссям далі.

  1. Я відчуваю себе більш ефектною та яскравою. Цей колір виразний і привертає увагу.
  2. Мої зелені очі виглядають більш акцентованими та сам колір стає глибший.
  3. Догляд за волоссям простіший. Я можу не нанести маску і це особливо не вплине на стан волосся, що не скажеш про висвітлене, яке я мала декілька років тому.
  4. Блиск та сяяння волосся сильніші, ніж навіть до фарбування.
  5. Відрослі корені не кидаються в очі. Плюс у мене повільний ріст волосся, і я підфарбовую корені раз на 1,5-2 місяці 😅
  6. Економія чаму та грошей на регулярні та постійні процедури для підтримки кольору.
  7. Зручність домашнього фарбування. Не страшно допустити помилку із замішуванням фарби. Ніякі складні пропорції та техніки мені не потрібні.
  8. Кольоротип зима, до якого я тепер відношуся, виглядає контрастно та може поєднуватися з моїми улюбленими відтінками шоколадного, білого та чорного. Як в одязі, так і макіяжі.
  9. За "свою" можу зійти у багатьох країнах світу. Ви зараз дивитеся на мене, і де гарантії, що я не італійка, або молдаванка? А можливо я ізраїльтянка?
  10. Я відчуваю набагато більше впевненості у собі та своїй зовнішності завдяки зміні кольору 🖤

Виконаний у шоколадних відтінках, із хорошою такою кількістю контурингу та румʼян.

🖤 ББ крем Purito #13

🖤 Компактна пудра Yves Saint Laurent #В20

🖤 Контуринг - LAMEL Make Up #404

🖤 Румʼяна - LAMEL Make Up #406

🖤 Мило Lash Brow для фіксації брів

🖤 Тіні для повік LN Pro Fusion Palette Eyeshadow #103, найтемніший

🖤 Туш для вій Maybelline New York Lash Sensational у відтінку Burgundy Brown

🖤 Олівець для губ LAMEL Make Up #406

🖤 Помада LAMEL Posh Matte Liquid Lip Stain #403