Viktoria_Ilnytska

Викидушки весни

Викидушки весни

Привіт бʼюті подружки💗

Назбиралось в мене трохи викидушок за весну і я готова з вами ділитись враженнями🙌🏼

Гель обʼємом 500мл

Колір світло рожевий

Аромат такий насичено-солодкий та ненавʼязливий, дууже приємний з нотками мʼяти

Піниться чудово

Гарно очищає шкіру, зволожує та залишає приємний аромат на усю ванну кімнату🙌🏼

Я однозначно замовлю собі ще, адже вистачає на 4-6 місяців спокійно☺️

Обʼєм 250 мл

Скраб на основі тайського кокосу насправді має ніжну текстуру, я б сказала дуже ніжну. Часточки скрабу присутні, але вони ледь відчутні шкірі, тому якщо ви полюбляєте добряче скрабувати шкіру до скрипту, цей скраб - не ваш варіант.

Незважаючи на його мʼякість, він добре очищає та зволожує шкіру, і його можна використовувати хоч на щодень🙌🏼

Обʼєм 200мл

Тоніка вистачило на 3 місяці при щоденному догляді зранку та ввечері. Не подразнює та не сушить шкіру. Без відчуття липкості. Трохи не економний носик через який виходить рідина.

Засіб повністю виправдав надії, тому це хороший варіант для чутливої шкіри😌

Використала тревел сайз із задоволенням, тому наразі маю повнорозмірний обʼєм🙌🏼

Ця міцелярка є однією з моїх улюблених. Вона делікатно та дбайливо очищає шкіру обличчя від макіяжу та забруднень, має приємний трояндовий аромат, не викликає почервонінь чи подразнень🫶🏻

Тож рекомендую з впевненістю)

Тут без прелюдій, це єдина олійка яка мені не підійшла, тому вона, майже повна, піде у смітник😐

Аромат солодкий

По текстурі олійка ніби розбавлена з чимось а волосся після неї жорстке та сухе.

Пару разів ще наносила її, але результат такий самий🫠

Мала можливість спробувати її в пробниковій пляшечці і тепер хочу повноцінний розмір🙌🏼 Мені сподобалось усе: від тари, дизайну до структури та дії.

Сироватка містить бакучінол, який дуже близький по ефективності до ретинолу, стимулює вироблення колагену, але не має негативних реакцій.

Обрала в пробнику обʼємлм 4г. Цікаво що він наноситься на суху шкіру; через кілька секунд утворюються дрібні бульбашки, за рахунок такої реакції, шкіра починає очищуватися, далі масажними рухами продовжуємо процес, і на завершення змиваємо усе водою. Результат - шкіра до скрипту очищена, висвітлена без жодних почервонінь🙌🏼 Можливо при наступних закупах візьму кілька пробничків ще)

Дана позиція відноситься до елітних✨

І вона неймовірно крута і дієва: зменшує пори моментально, аромат в який закохуєшся відразу🤤

Дуже легка консистенція засобу, який запобігає появі шкірного себуму та блиску впродовж усього дня🙌🏼

Я б з задоволенням повторила б її і не раз✨

Цей прозорий гель, дуже чітко та довготривало фіксує брови. Використала його з задоволенням, шкода що те, що залишилось на дні, щіточкою не забирається. Зараз користуюсь іншим гелем, і він не такий стійкий.

Дуже практичний крем, гарно та ефективно тонує недоліки, не викликає алергічних реакцій, не скочується впродовж дня, має економний розхід. Якби ця позиція була б доступна на мейкапі, точно замовила б ще🙌🏼

Сама сироватка є густою та має білий колір. Відповідно, їі бажано наносити перед тушшю, так як вона залишає білий колір на віях. Чесно кажучи, вона досить непогана в парі з тушшю, так як подовжує вії. Але як самостійний засіб, я б не використовувала, бо по відчуттям, трохи обтяжує вії.

Використала його повністю впродовж усієї зими та весни. Наносила як ввечері так і зранку, в результаті губи залишались зволоженими постійно🙌🏼 Шкода що напис швидко зійшов.

Саме аромат весни🙌🏼 Аромат квітковий, відчувається жасмин, груша, ледь проноситься мандарин🤤 Використала з задовеленням, не відмовилась би від повного розміру☺️

Про цю свічку розповідала тут

https://club.makeup.com.ua/post/34796/

Це дуже вдале доповнення до мінімального подарунку подрузі🙌🏼

Цей інструмент прослужив мені років 6 точно. Це при тому, що то репліка. В один момент з кісточки почав лізти ворс, не лише при митті, а й при нанесенні тонального крему. Тож зараз я в пошуках подібної, нової помічниці🙌🏼

Буду вдячна, якщо поділитесь своїми улюбленими кісточками🫶🏻

Найкраще як на мене, ними користуватись в холодний час. Прослужили вони мені біля 3-х років🙌🏼

По типу, вони мають квітковий аромат зі східними нотками💫

Початкова нота: Бергамот, Кава, Лимон, Мигдаль
Нота серця: Болгарська троянда, Жасмин самбак, Квітка апельсина, Корінь іриса, Тубероза
Кінцева нота: Амбра, Боби тонка, Ваніль, Какао, Кашемірове дерево, Кедр, Кориця, Мускус, Пачулі, Праліне, Сандал

Величенький вийшов список вже використаних засобів, надіюсь що ця коротенька інформація комусь з вас стане в нагоді☺️