Dasha SweetttyPieee

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

Я все життя мріяла стати рудою. Хтось скаже - та фу, шо тут красивого, це не аристократичний блонд Трандуїла, або хоча б Леголаса, це не брюнетиста краса Білосніжки - як рама з чорного дерева... Просто рудий. Під карі очі. Не блакитні, не зелені, шоб контрастненько, а просто карі очі! Ну й шо тут незвичайного, шоби все життя мріяти? Го 10 причин моєї любові❤️
1. Я яскрава! Цей колір просто гарний та сонячний, а я люблю яскраві барви💥
2. Я помітна! Яскравий рудий колір видно здалеку, кума каже, шо як в ТЦ мене губить, то виглядає по волоссячку🥰 В компанії я виділяюся - зазвичай через почуття гумору і дзвінкий сміх, але колір мого волосся теж має значення))
3. Я кльово виходжу на фоточках! Моя подруга - фотограф, ми часто влаштовуємо творчі зйомки (які я вам тут покажу😎), і я на них прекрасна🌸
4. Я збираю купу компліментів від красивих хлопців, це того варте💃
5. Я можу постійно творити: змінювати себе, змішувати відтінки, мати золотий блонд або колір червоного дерева, пробувати на собі одночасно декілька відтінків рудого чи червоного, така творчість для мене! 🎨
6. З попереднього пункту ви можете зрозуміти, що я стабільно раз на місяць отримую прикольний сюрприз у вигляді неочікуваного відтінку волосся🌞
7. Я руда - отже, я відьма! Все життя мне приваблювало все незвідане та магічне✨ рудий колір волосся просто наблизив мене до чарівництва☺️
8. Я можу носити будь-які відтінки золотої осені, і вони личать мені як ніколи раніше🍂 золоті прикраси, помада кольору вінішка та бордовий шарф, улюблене червоне пальто - все це надає мені шарму й чарівності🤭
9. А ще тільки рудий колір може мати стільки контрастних, з якими я, така творча дівчинка, створюю крутецькі луки навесні та влітку! Лавандовий, бузковий, малиновий, лаймовий, волошковий - одяг цих кольорів прекрасно підкреслює мене, руденьку😇
10. Цей колір - основа мого самовираження, я відчуваю, що це моє, і бажаю кожній з вас, дівчата, знайти ваше також✨

#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor
#myperfecthaircolor