Iryna💋

#myperfecthaircolor

#myperfecthaircolor

Привіт красуні!

Приймаю участь в челенджі та хочу розповісти чому круто бути руденькою !

За все життя я змінювала різні кольори ,експерементувала з волоссям, була зовсім темною та майже білявкою. Але останнім часом я зупинилась та вирішила що мені до душі бути рудою. Цей колір найбільше мені пасує, з ним я почуваю себе комфортно та впевнено.

1. Бути рудою - це бути яскравою !

Руді дівчата завжди виділяються в натовпі та сяють наче сонечко .

2. Бути рудою - бути ексклюзивною!

Рудих дівчат найменший відсоток, в той час коли майже всі білявки, брюнетки або шатенки .

3. Рудим в гардеробі чудово личать всі теплі шоколадні та коричневі відтінки

4. Рудий колір- довготривалий. Він менше вимивається ніж інші відтінки, та сходить поступово. За один цикл фарбування колір волосся може змінюватись від вогняного рудого до золотого.

5. Рудих дівчат вважають сміливими та впевненими у собі.

6. Поєднання рудого волосся та зелених очей створює відьомський вайб.

7. З рудим волоссям менше помітні на обличчі недосконалості, а веснянки виглядають максимально привабливо.

8. При знайомстві з людьми руденьких швидко запам'ятовують.

9. Цей відтінок дуже компліментарний. Більшість компліментів я отримую стосовно кольору волосся.

10. Доглядати за рудим волоссям дуже просто, не потрібен якийсь спеціальний догляд , це вигідно .

Щодо макіяжу, то найбільше мені пасує : легкий тон для обличчя , підкреслити вії тушшю та прозорий блиск для губ. Також на фото мої ідеальні кольори в гардеробі що пасують з моїм відтінком волосся - це коричневий та чорний.

#myperfecthaircolor