AsyaFox

Скраби bioaqua

Скраби bioaqua

Всім привіт, це Ася 🌸

Вже давно знайома з Bioaqua (це такий китайський мас-маркет), але скрабів у них не помічала. Вирішила взяти заради цікавості, але без знижки не взяла б хах)

Що відразу кидається в очі :

-баночки малесенькі , 120 гр, що нетипово для скрабів

-мало абразивних частинок

Менше води, перейдемо до суті.

🌱Що їх обʼєднує:

  1. Гелева консистенція
  2. Схожі на гель для душу (піняться)
  3. Мало абразивних частинок
  4. Мають неприємний запах (особисто для мене)

Тепер окремо:

🥒Скраб з огірком

Як ви можете помітити на фото, в ньому є зелені смужки (схожі на мікро шматочки огірку), але скрабування відбувається не ними, а маленькими кульками яких дуже мало на весь засіб. Особисто мені, подобається ефект «масажу від скрабу», коли часточок багато, наче піску, в цьому скрабі цього немає. АЛЕ я не знаю як, (магія) та цей засіб всеодно зробив шкіру моїх стегон гладенькими, як після «агресивного» масажу😅. Великий мінус даного скрабу - запах. В описі він «огірковий», на ділі солодкий і трохи огірковий, що ви можете собі уявити і зрозуміти весь «шарм» аромату. Бачила відгук інших дівчат, що використовують його на обличчя, через те що він, цитую : «мʼяко-діючий, не агресивний», але особисто я не готова навіть спробувати даний спосіб. До речі, цей, і інший скраби, піняться як гель для душу. Розхід на тіло дуже маленький, баночка хоча і «мізерна» але вистачить її на добряче.

🍑Скраб з абрикосом

Він аналогічний з огірковим братом, і що іронічно та смішно, на відміну від овочевого, пахне НЕ солодко , а навпаки нейтрально-хімозно. Камон, краще б абрикоску підсолодили, а не огірок 😅

В даному продукті абразивних часточок вже значно більше, ними являється абрикосова кісточка мікро калібру☝🏻 що логічно. Я б сказала, що цей засіб працює більш механічно, масажно. Хоча результат він показав однаковісінько однаковий з «ніжним» зеленим дружком🤭

Обʼєктивно, засоби не погані, вони справляються з функцією скрабування тіла, та до естетичного задоволення далеко , недопрацювали 😝 Використаю до кінця, але не повторю🤗 Дякую за увагу ❤️

Псс… спробуйте придумати смішний жарт про консистенцію огіркового, писати в коментарі не обов’язково, просто посмійтеся 😅

Скраби bioaqua
Скраби bioaqua
Скраби bioaqua