AsyaFox

#summerwithmakeupclub

#summerwithmakeupclub

Коли йдеться про зимову пору, всі знають відому говірку «готуй сани влітку» , а от у мене, все навпаки! ✨Протягом року, я дуже сумую за теплою порою, і мимохідь уявляю себе лежачи біля води, засмагаючи, поплямкуючи кавунчиком ☺️ Таким чином, під ефектом «ностальгії за спекою» я готую не сани, а надувний матрас на літо, заповнений всякою-всяченою купленою наперед🤪

Ну все, досить балачок! Летимо до пунктів:

  1. SPF 🧴 Мабуть найочевидніший продукт для літа що буде у всіх списках цього челенжу 😅Фотостаріння неможливо зупинити, але можливо сповільнити, тому я використовую крем для тіла та обличчя Nextbeau та гігієнічну помаду Carmex spf 15 👀 Планую змінити засіб для обличчя на той що має більш сучасні фільтри тому буду вдячна за рекомендацію в коментарях ❤️
#summerwithmakeupclub

2. Лосьйон для тіла 🌙 Це той засіб який я обожнюю використовувати саме влітку, коли немає потреби надягати на себе багато одягу. Сухе повітря може зневоднювати дерму, а рятуюся я від цього жирними батерами та лосьйонами, мій олюблений на даний момент - Victoria’s Secret Pineapple High 🍍 що піклується та дарує смачний аромат стиглого ананаса 😍

3.Міст ✨ Дивно було б не згадати, продукт що створений ідеально для літа 😅 Як тільки наступає палюча пора, я відкладаю парфуми і починаю використовувати спреї - місти, що не тільки смачно пахнуть, а ще й піклуються про шкіру, охолоджують та зволожують🦋 Один з моїй найолюбленіших - pink light and happy тропічний та солодкий аромат 🥭

4. Яскраві кольори🤠 Як не дивно, креативні ідеї для мейкапу зʼявляються у мене одночасно з тим як починають пробиватися теплі промені сонця в печеру де я живу 🧌 в інші пори року, не тягнеться моя рука до жовтого, зеленого, блакитного як не крути 👀 а от влітку, разом з яскравими футболочками, топіками, сукнями - заходить на ура 😸 Тому вже весною, передбачаючи своє літнє «загострення» я купую собі яскраво пігментовані олівці та можу поновити «інвентар» цікавою палеткою. У мене це жовтий каял Dermacol та палетка ColourPop Aura 🌱

5. Сухий шампунь💆🏻‍♀️ Я володарка тонкого пористого волосся, тому цей засіб для мене дуже важливий влітку. Не йдеться навіть про швидке забруднення волосся від спеки, а йдеться про те, що вже після декількох годин перебування на вулиці, моє волосся дивним чином перетворюється на негарні «сосульки» що звисають з моєї голови. Сухий шампунь я використовую щоб поновити обʼєм укладки і це дійсно допомагає 👅

Дякую вам, що прочитали допис повністю ❤️ і MakeupClub за цікавий челендж🎉