Ксенія 💫

Думка" бабки на лавці ".

Думка" бабки на лавці ".

Таке питання поставила ДАРÍЯ КÓВАЧ, яке викликає багато внутрішніх суперечок, начебто..

Що нас змушує витрачати час на якісь справи, які хотілося б перенести, ліквідувати 😁.

Але, знаєте, я подумала і зрозуміла одну річ. Для мене все це є дисципліна.

Так-так, саме дисципліна виховує у нас звички, а звички формують наше життя.

Мити волосся, вмиватися, чистити зуби, демакіяж - мені, здається, це звичайні речі, які апріорі закладені, хочемо ми того чи ні 😀.

Багато чого нам нав'язує маркетинг, він створює продукти на ринку, які ми ну просто ж "ЗОБОВ'ЯЗАНІ " вбудовувати в наше життя, використовувати. Але хто це сказав?

Але ж ти купуєш це. Купив, а значить треба користуватися 😁. І так по колу, замкненому колу, тим самим УСКЛАДНЮЮЧИ собі життя.

А головне, навряд чи що зміниться в якості за

відсутності ннн-ної наступної баночки засобу.

Особисто я, пропускаю багато чого зайвого (на мою думку), що створює ринок. Для мене це шум. Я можу спокійно обходитися мінімумом і виглядати достойно 😂 Як не дивно 😁. Чи мені так здається 😁?

Для мене рутина (обличчя, тіло) - це турбота. Хто як не я? Тому, я з насолодою підходжу до цього процесу. Для мене це релакс якраз 🧘

В ванній кімнаті можу проводити ну годину спокійно, якби мене ще ніхто не турбував з різними питаннями в цей момент)).

Можливо, вектор змістився... я зовсім на іншому акцентуюся останні роки 🙄

Так що ж я не люблю?

Відповідь зовсім очевидна в моєму випадку - я не роблю того, чого не хочу. Ось і все! Все дуже просто.

Не хочете чогось? - вас ніхто не змушує цього робити.

Не зробила сьогодні - зроблю це завтра. Я завжди знайду вихід).

Як ви зрозуміли - я просто не парюсь 😂... Але так не було завжди, це прийшло з часом...

Усім краси 😘 та робити те, що бажає лише ваша душа 🙏🏻.