Креветка

#Ihatethisinmyroutine

#Ihatethisinmyroutine

Челлендж від DARIIAKOVACH #Ihatethisinmyroutine

Дякую, Даріє, за можливість висловитись! Адже догляд не завжди тісно межує з задоволенням, іноді щось дратує.

Я зібрала декілька очевидних і знайшла не очевидні пункти, які виявляється мене дратують. Я ненавиджу це робити:

  1. Сушити волосся. Якщо миття не викликає в мене такої відрази(навіть маски з кондиціонерами витримувати я люблю), то висушування - окреме коло пекла. Я не перебільшую, це неприємно, особливо той етап, коли волосся ще недосушене, напіввологе у коренях та трохи по довжині, а кінчики вже сухі. Згадали цей стан, я ж не одна така? 💀
  2. Змивати кремові маски. Воно розмазується усюди, залишається на волоссі, НЕ ЗМИВАЄТЬСЯ, це так довго, хай йому грець. Я обожнюю наносити такі штуки, ефект від них теж люблю. Але ж змити....
  3. Гідрофільна олія. Мені не подобається процес демакіяжу з гідрофілкою, хоч я і розумію важливість глибокого очищення наприкінці дня. Я в напружених стосунках з нею вже настількі, що почала пропускати вечірню рутину тільки через той етап. На літо хочу придбати хорошу міцелярну воду, як у старі добрі, а олійка хай стоїть чекає мого настрою. 😤
  4. Зрізання кутикули. Я маю сертифікат нейл-майстра, маю чим робити манікюр та покриття вдома, але я це ненавиджу. Ненавиджу сам процес, я дуже втомлююсь, але люблю доглянуті пальці, тому залюбки ходжу у салон за покриттям, або просто гігієнічним манікюром.
  5. Освіжати макіяж протягом дня. Вираз "припудрити носика" я не люблю, тому що не люблю пудрити носика 🤡 маю на увазі, що не дуже розумію концепцію наносити пудру посеред дня/ввечері на вже не свіжий мейк, що варто оновити. Чим би не наносили цю пудру, спонжем, пуховкою, пензлем - це ж стільки пилу, бруду, себуму з обличчя потрапляє прям у пудру і втаптується у пори.....а потім наносимо ще...нашаровуємо...і цей коктейль міксується на обличчі. Я дуже обережна, через проблемну шкіру. Прибираю зайвий себум зазвичай матуючими серветками, або звичайними.
  6. Депіляція обличчя. Завжди відкладаю цей етап якнайдалі і чим довше це роблю, тим менше розумію навіщо. Якщо мені не подобається процес - кому заважає мій той волосок під бровою? Мені ні. Висновок: може досить? :)
  7. Маніпуляції з ногами. Я часто ігнорую зволоження стоп, не шліфую п'ятки щітками й таким іншим. Не зрізаю кутикулу, варто було б. Я не розумію, як взагалі вписати у догляд крем для ніг? Типу намазав і сидиш з п'ятами догори? Або хоча б підняти їх над підлогою на час всмоктування? Не вистачає терпіння. Я можу довго масажувати свої руки, але з ногами щось пішло не так. Мій максимум - обрізати нігтики та нанести лосьйон для усього тіла на ноги тоді, коли і на все тіло)))) у мінімальній кількості, в якості вибачення.

Дякую за увагу до допису!

Нехай рутина дарує спокій та радість, а те, що нам ну зовсім не подобається - ми могли спрощувати та виключати з повсякдення. Оточуйте себе приємним🫶🏻