Ірина 🦋

То без чого не обходиться жоден мій макіяж

То без чого не обходиться жоден мій макіяж

Ватні палички, здавалося б така дрібниця , але без цього не обходиться жоден мій макіяж 👁️

Зазвичай я не використовую тіні і не малюю стрілку на верхньому повіки, але завжди ретельно фарбую вії. Я можу не наносити решту мейку, але вії я фарбую завжди!!!

У мене не виходить фарбувати їх так що б не зачепити повіки, яким би пензликом я це не робила, ще до того ж у мене дуже довгі нижні вії, тому ще й нижню повіку я забруднюю тушшю. Можна звичайно постаратися зробити це акуратніше, але тоді це займає ще більше часу ⏰, якого у мене зазвичай немає, особливо вранці ☀️

І тоді мені на допомогу приходить міцелярна вода 💦 та ватні палички. Я зіткнулася з тим, що зараз їх випускають безліч фірм, але при цьому якість багатьох дуже ніяка 😩. Багато з них починають пушитися, вже коли тільки відкриваєш пачку, вся ця вата лізе на всі боки і норовить приклеїтися до вій 🤪 З деяких вона просто сповзає повністю, особливо якщо такою паличкою спробувати почистити вуха 👂або починає згинатися 😡

Ватні палички "Soft & Comfort" мені дуже сподобалися, сама паличка зроблена із щільного картону, не гнеться. Вати намотано достатньо, вона щільно тримається і не зісковзує, не пушиться.

Так само зручно, що палички йдуть у коробочці, можна в ній поставити на полицю. Ціна на них не дорожча за інші, гіршої якості

Допис на інші палички

https://club.makeup.com.ua/post/37896/

То без чого не обходиться жоден мій макіяж