На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто

На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто

Привіт. 🪶

Сьогодні розповім вам про кремчик для рук від Weleda.
Прийшов крем в картонній коробочці. Сама туба металева із білим, пластмасовим ковпачком. Дизайн яскравий, оранжевий, життєрадісий. Все оформлено так, що забути, що крем обліпиховий не реально.

Об'єм -50 мл. Колір- жовтуватий.
🥰Замовляючи його, я була впевнена, що це буде важко і дуже жирно на руках. Але ні, крем доволі легкий, швидко вбирається, не залишає жирної плівки. Зволожує шкіру рук добре. Крем на основі кунжутутної олії і воску. Подобається, що склад натуральний, але саме цим і славиться Weleda. Руки реально зволожує, якщо глибокі тріщини є чи шалушинки, то цього крему буде недостатньо для вирішення проблеми. Він для безпроблемних рук, як базовий доглядовий крем.

👍🏼Чудовий засіб для використання в продовж дня після миття рук. В мене шкіра атопічна і підібрати крем- велика дилема. Але з цим все супер. Використовую на день по декілька разів. Один в машині, на всяк випадок, бо це один із тих засобів, які дієві і швидкі в поглинанні.
💐Аромат у крему яскравий. Я не скажу, що це чиста обліпиха. Він приємний, фруктово, солодкий. зникає поступово і порівнянно швидко.


Однозначно рекомендую крем. Перевірено на атопічній шкірі, думала буде конфлікт, але ні все ОК

На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто
На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто
На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто
На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто
На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто
На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто
На висоті!!! Чудово вбирається, зволожує шкіру і допомагає рукам виглядати доглянуто