Polina

Історія мого волосся💫 #lovemakeupclub

Історія мого волосся💫 #lovemakeupclub
Історія мого волосся💫 #lovemakeupclub

Maленька історія з мого життя)💫

Від самого народження в мене дуже кучеряве та пухнасте волосся,я дуже цього соромилась ,тому завжди,майже кожен день,вирівнювала його 🥲 Цим я його й зіпсувала...Довелось відрізати майже половину довжини (на 2 фото це вже на 4 місяць).Скільки всього мені пропонували використовувати для нього-це жах ,казали ,що ,якщо його не сушити,тоді воно буде в гарному стані(але мені це ніяк не допомагало🙊)

Довелось знову шукати щось ,що б змогло мені допомогти ,та знов зрізати небагато довжини 😅 Зараз я майже нічого особливого не роблю для мого волосся,але я бачу велику різницю між першим та другим фото)

Увесь секрет в тому ,щоб використовувати не обов'язково дуже дорогі шампуні та маски ,а такі,які б допомагали саме вашому волоссю,в мене це шампуні від Еlseve ,маски для волосся від Kallos Kosmetics,та іноді(дуже рідко) коли хочу саме блиск від мого волосся це філлер від La'dor.Головне це сушити волосся, використовуючи гарний ,дієвий термозахист ,мати гарну щітку для волосся з тим ,щоб вона не рвала мокре волосся та гарно продувалася,сушити феном з щіткою, тримаючи його вертикально ,та ,коли підсушили волосся ,нанести олію (я використовую від Elseve,ще пробувала Pantene ,але великої різниці я не помітила ),а потім усе це діло я закреплюю павутинкою-стайлером для волосся від jNOWA(тут головне не наносити дуже багато).

Ось і вся моя історія)сподіваюсь комусь стане в нагоді моя невеличка історія волосся)❤❤❤

#lovemakeupclub