Hurska🩷

Травневі порожні баночки

Травневі порожні баночки

Піна для гоління Gillette series sensitive - піна як піна, щільна, в іншому нічого особливого. На заміну їй купила піну теж Gillette з ароматом лайму 🍋

Флюїд для обличчя La Roche - Posay Toleriane для чутливої шкіри - лежав ще з березня і нарешті я його добила. Дає легке зволоження, шкіру не подразнює, не сушить, ефект заспокоєння 50 на 50. На теплу пору. Заміна йому аква гель Avene ❤️

Міцелярна вода La Roche Posay для реактивної, чутливої шкіри - мені нічим не запам'яталась. На мою чутливу шкіру ніяк не вплинула. Дісталась в подарунок, купувати не буду 😢

La Roche Posay Cicaplast B5 відновлюючий спрей - концентрат - купувала на зиму замість тоніка, тільки зараз закінчився. Дуже крутий. Заспокоював подразнену шкіру, зволожував, шкіра з ним краще переживала холод. Повторю знову на зиму 🤤

La Roche Posay Effaclar Duo + - вже не пам'ятаю навіть скільки разів його купую вже. Локально дуже класно підсушує та прибирає запалення. На заміну йому купила оновлену його версію ❤️

Vichy Aqualia thermal Rich насичений крем - мені не зайшов абсолютно. Якось не складається з косметикою Vichy. Не дивлячись на щільну текстуру, шкіру мою не насичував і не зволожував. "Як в суху землю" - такий у мене був результат. Через деякий час після нанесення шкіра знову потребувала крему. Віддала чоловіку - йому підійшов. Повторювати не буду. Замінила його Avene Tolerance control 🤤

Green Pharmacy крем мультивітамін - мастила ним ноги, зволоження не було, як і не було нічого іншого. Більше не повторю. На заміну взяла крем Dove для тіла 👍

Зубна паста Лесной бальзам проти кровоточивості ясен - не могла дочекатися коли вона закінчиться, бо хоч вона і дієва, але її аромат то 😵 . Більше не куплю. Заміна їй Splat Актив 🤗

Маска мінеральна Dr. Sante Cucumber - хороша бюджетна маска, гарно очищала пори, але щось з нею трапилось, і вона стала дуже важко змиватись, тому летить у відро. Більше не повторю 😢

Бальзам -ополіскувач - маска Pantene miracle serum - дуже крутий, з шикарним ароматом, один з улюблених бальзамів, робить волосся м'яким, зволоженим. Буду надалі купувати ❤️

Гель для інтимної гігієни Naturaverde Camomile - взагалі ніякий. Добре що хоч подразнення не викликав. Закінчувала його як мило для рук. Більше не куплю 😢