Tanserb

Reglance Top Coat Глянцевий топ для гель лака

Reglance Top Coat Глянцевий топ для гель лака

Цей топ я купила, я то кажучи, пальцем в небо. Бо я зовсім нічого не знала про бренд Reglance, нічим з їх виробів не користувалася. Мій топ від Komilfo наказав довго жити, бо став скочуватися на будь якому покритті, да і просто на тіпсі. Довелося викинути. Я відкрила Makeup та знайшла топ по двом умовам: виробник Україна та невисока ціна. Ось так глянцевий топ Reglance опинився у мене. Та став моїм улюбленцем!!!

Reglance Top Coat Глянцевий топ для гель лака

Ношу вже четвертий манікюр з цим топом. І вже зможу вам розповісти про його основні особливості:

  • Глянцевий. Дає дійсно гарний глянець
  • Без липкого шару
  • Зручний пензлик
  • Консистенція не дуже щільна. Середня, але трохи у сторону рідкої. Але саме така консистенція найбільш зручна для мене. Топ і не затікає на кутикулу, й гарно розподіляється по нігтю та самовирівнюєтся. Дуже зручна щільність
  • Гарно сохне у лампі
  • Чудова стійкість. Ідеально лежить 3 тижня. Я знімаю манікюр на 4-й тиждень та глянець й цілістність топу просто чудова
  • Не жовтить, не змінює колір покриття
  • Єдине, цей топ не дає УФ свічіння в лампі, тобто, коли рука в лампі, то не видно де топ затік на кутикулу (коли є УФ свічіння, то видно, як тільки руку підносиш до лампи). Але для мене то не важливо.
  • Бюджетна ціна
  • Виробник – Україна, приємно підтримувати свого виробника

Висновок. Зараз це мій улюблений топ! Дуже якісний, рекомендую