AsyaFox

Бальзам для волосся Klorane Anti-Pollution Protective Conditioner With Aquatic Mint

Бальзам для волосся Klorane Anti-Pollution Protective Conditioner With Aquatic Mint
Бальзам для волосся Klorane Anti-Pollution Protective Conditioner With Aquatic Mint

Привіт, це Ася! Сьогодні огляд на Бальзам для волосся Klorane Anti-Pollution Protective Conditioner With Aquatic Mint який я вже використала до кінця.

Почнемо з опису від виробника:

Бальзам для волосся від Klorane створений на основі водної м'яти. Компонент має унікальні дезодорувальні, освіжальні, тонізувальні й антисептичні властивості. Засіб пом'якшує волосся після очищення, полегшує розчісування і надає локонам шовковистість.
Особливості Klorane Anti-Pollution Protective Conditioner With Aquatic Mint: 
- підходить для натурального світлого, забарвленого й освітленого волосся;
 - надає ефективну живильну дію на структуру волосся;
 - полегшує розчісування і перешкоджає сплутування;
 - спрощує процес укладання;
 - утворює невидимий захисний бар'єр, що блокує пошкодження волосся від агресивного впливу зовнішніх факторів;
 - дарує волоссю сяйний блиск;
 - не обтяжує пасма;
 - наділений приємним освіжальним ароматом

Мій відгук:

Я повністю використала цей бальзам і мені є що сказати)) Це НЕ той засіб що дає еффект аля "кератин", супер гладкість та сяяня, АЛЕ допомагає в розчісуванні волосся та його пом'якшені. Він відноситься до дерматокосметики, має чудовий склад та багато корисних рослинних компонентів. Головна "родзинка" засобу, це освіжаючий ефект що дає ментол у складі. До речі, пахне також, дуже яскраво, ментолом. Дуже зручно що бальзам має вузькикий носик що дозволяє розподіляти засіб від самих коренів до кінчиків. Освіжаючий ефект відчувається на шкірі голови відразу після нанесення, і тримається ще деякий час. Він покращує кровообіг, таким чином стимулюючи ріст волосся. Немало важливим є й те, що бальзам створює на волоссі захисну плівку, що дуже актуально для людей з жорсткою водою в будинку.

Не викликав подразнень, сухості чи свербіжу. Дуже комфортний у нанесенні, має середньої густоти консистенцію.

Мені дуже сподобався та підійшов для майже щоденного використання!

Дякую за вашу увагу)