✨Олександра✨

Що ж готова поділитись чесним відгуком

Що ж готова поділитись чесним відгуком

1. Face tonic (Тонік для обличчя)

Тонік для обличчя – це засіб для глибокого очищення та відновлення природного балансу шкіри. Він видаляє залишки забруднень і макіяжу, які можуть залишитися після вмивання, і підготовлює шкіру до наступних етапів догляду. Завдяки тоніку пори звужуються, шкіра стає більш свіжою і готовою до нанесення активних інгредієнтів з інших продуктів.

Наношу тонік на ватний диск і протираю шкіру обличчя та шиї після очищення. Використовую його вранці і ввечері. І результат: пори стали набагато менші і це прям візуально помітно🥰

2. Face serum (Сироватка для обличчя)

Сироватка для обличчя – це висококонцентрований засіб, який містить активні інгредієнти для вирішення конкретних проблем шкіри, таких як зморшки, гіперпігментація або зневоднення. Завдяки легкій текстурі, сироватка швидко проникає в глибокі шари шкіри, забезпечуючи інтенсивний догляд та видимий результат.

Наношу кілька крапель сироватки на чисту шкіру обличчя і шиї, обережно масажуючи, поки засіб повністю не вбереться. Використовую її перед нанесенням крему для обличчя вранці і ввечері. Після сироватки шкіра трохи липка, але не критично як для мене 💆‍♀️

3. Face cream (Крем для обличчя)

Крем для обличчя – це основний засіб для зволоження та захисту шкіри протягом дня. Він забезпечує інтенсивне живлення, зволоження і допомагає захистити шкіру від шкідливих факторів навколишнього середовища. Крем створює бар'єр, який утримує вологу і підтримує шкіру м'якою та гладенькою.

Наношу крем на обличчя і шию після сироватки. Легкими масажними рухами розподіляю його по шкірі, уникаючи області навколо очей. Використовую вранці та ввечері. Оскільки крем дуже мякий то однієї краплі вистачає майже на все обличчя 🥰 крем ну дуже дуже екомний

Дякую за цей чудовий подарунок! Кожен із цих засобів став для мене незамінним в щоденному догляді за шкірою, забезпечуючи їй необхідний догляд, зволоження та захист.

Як на диво спочатку всі мої "проблеми" у вигляді чорних точок та прищів полізли з неаби якою силою, я вже думала все не підходить ця лінійка, але висипи пройшли і стан шкіри став краще. Хоча з постійним стресом і шаленим ритмом це і не дивно😬

☑️отже гарантовано ці засоби будуть в моїй косметич на всі 💯

Що ж готова поділитись чесним відгуком
Що ж готова поділитись чесним відгуком
Що ж готова поділитись чесним відгуком