Олеся К...🐠

Антиперспірант

Антиперспірант
Антиперспірант

Привіт!

Дезодорантами-антиперспірантами даного бренду я користуюся давно. Завжди вибираю саме роликовий варіант, а не сухий або у вигляді спрею. Дуже подобається ще аромат "Ефект пудри".

🥀Упаковка

Флакончик скляний і досить важкий. Флакон має круглу форму, де по задній частині є виїмки для рук. За рахунок них тримати його в руці зручно, він не вислизає. Кришка напівкругла біла матова, в руці абсолютно не ковзає.

🥀Ролик

Ролик приємний у використанні, добре крутиться і немає з ним ніякого дискомфорту.

🥀 Консистенція

У флаконі молочно білий, але на тілі антиперспірант майже прозорий.

Аромат: квітковий 🌹

🥀Обсяг: 50мл.

Склад: Вода, хлоргідрат алюмінію, стеариловий ефір ППГ-15, стеарет-2, стеарет-21, сесквіхлоргідрат алюмінію, парфум, тринатрій ЕДТА, БГТ, цитронеллол, гераніол, ліналоол, альфа-ізометил іонон, бензиловий спирт.

Дезодорант-антиперспірант NIVEA містить кілька небажаних компонентів, наприклад, хлоргідрат алюмінію, якого багато хто намагається уникати.

Алюмінію хлоргідрат( речовина, що блокує потовиділення)-забиває потові залози. Може викликати надмірну сухість і подразнення шкіри. Може призвести до зараження волосяних фолікулів. Токсичний. Фактор ризику-низький.

І ще некорисні компоненти:

ППГ - 15 стеариловий ефір-підвищує проникність шкіри. Може викликати роздратування шкіри і слизових. Забруднює навколишнє середовище.

Стеарет-2-токсичний, викликає подразнення шкіри і алергічну реакцію.

Стеарет-21-еоксічен, викликає роздратування шкіри і алергічну реакцію.

Алюмінію сесквіхлоргідрат-можливий канцероген, може погіршувати роботу залоз потовиділення.

Тринатрія ЕДТА-токсичний. Викликає роздратування шкіри. Можлива алергічна реакція.

Склад, очікуваний, не найкорисніший, але традиційний для антиперспірантів.

В цілому мені кульковий дезодорант-антиперспірант NIVEA🌹 сподобався і я його із задоволенням використовую.

Антиперспірант

Вирішила також вперше попробувати дезодорант українського виробника. Тому що завжди купляла NIVEA, Fa, Rexona і інші. Надіюсь мені сподобається.

Дякую за увагу! 🌹