OKazkova

#Ilovethisinmyroutine

#Ilovethisinmyroutine

Залюбки приєднуюсь до чудового челенджу️ ☕️ Karina (намагалась тегнути, але не вдається через обмеження у додаванні спецсимволів)

Що мене тішить у моїй б’юті-рутині:

Проводити час із масочками та патчами. Знаю, що не всі в захваті від цього очікування, але я отримую справжнє задоволення, коли є можливість на вихідних просто нанести щось приємне і корисне та влаштувати собі декілька хвилин абсолютного релаксу

Робити масажі для обличчя ролером та шкребком гуаша. Раніше лінувалась, але варто було тільки попрацювати над формуванням звички, і ось масаж став приємною частиною ранкових зборів

Наносити сироватки та креми для обличчя. Обожнюю розподіляти ці приємнощі масажними чи поплескувальними рухами та повертати шкірі відчуття комфорту і зволоження після вмивання.

Змащувати губи бальзамом. Дуже шаную поживні натуральні бальзами за якісний догляд за шкірою губ, за ніжні аромати, за гарний вигляд і приємні відчуття на губах

Використовувати парфумовані креми для тіла та насолоджуватися улюбленими ароматами в процесі. Привіт, Mermade!😉

Використовувати скраби для тіла. По-перше, це дарує відчуття чистоти та свіжості, робить шкіру гладенькою та приємною на дотик. По-друге, якщо скраб ще й гарно пахне, то процес скрабування перетворюється на приємний ароматно-доглядовий ритуал

Робити легенький макіяж, що складається з тональної основи та рум’ян-мультитаскера. Малюється швидко, виглядає ніжно.

Знайомитися з новими засобами, з новими баночками та пляшечками, з новими ароматами та текстурами, бо все новеньке - то таке цікаве!

До MAKEUP Club моя рутина була максимально простою. Вмилась - намастилась. Довго ігнорувала існування масочок, патчів та скрабів, лінувалась робити масаж та макіяж. Але ця чарівна спільнота неймовірно надихає! Дівчата, саме разом із вами мені захотілося додати у свій догляд нові засоби та ритуали, і я щиро це полюбила🥰

Дякую вам за натхнення, рекомендації та добрі коментарі❤️

Дякую Karina☕️ за класну ідею для челенджу!

І дякую за увагу🫶