K_Filonenko

Ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate

Ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate

Хотіла знайти собі бюджетний ремувер, придивилась Canni, але поки думала, що ще додати до замовлення його розібрали. Тому замовила ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate і залишилася задоволена покупкою. Ремувер має зручний білий флакончик з дозатором, який не видає забагато засобу та не тече. Гель досить густий, без запаху. Кутикулу розм'якшує досить швидко і якісно. Я тримала близько 1 хвилини, а потім проходила апельсиновою паличкою. Після треба обов'язково змити, бо буде трішки припікати. Нігтьової пластини не пошкодив і шкіру не пересушив. Думаю, що ремуверу вистачить ще надовго. Я залишилася задоволена результатом, адже часу на манікюр з двома дітками завжди недостатньо, а з таким засобом можна привести нігтики до ладу за 10 хв. Тому рекомендую!
Цікаво, як буде використовуватися вкінці, чи не буде проблем з видушуванням гелю. Тож допис пізніше доповню)

P.S.: Canni таки теж замовлю, дуже вже хочу їх порівняти для себе.)

Ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate
Ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate
Ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate
Ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate
Ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate
Ремувер для кутикули "Гідролат кавуна" Loren Platini Cuticle Remover Melon Hydrolate