дика яґіда

рятуйте від важких металів! або серія L’Oréal Metal Detox для стійкості кольору та виведення металу

рятуйте від важких металів! або серія L’Oréal Metal Detox для стійкості кольору та виведення металу

я дуже люблю незмивні засоби флюїдних текстур, у мене дуже густе волосся, фарбоване, сухе. ця олія не жирнить, не обтяжує волосся, добре поводить себе з посіченими кінчиками.

майже кожного дня наношу або щось на кінчики або на шкіру голови. олію тестувала тиждень, наносила на сухе волосся. в цілому мені її дії вистачило, дуже приємний аромат, текстура не рідка, більш гелеподібна.

якщо прочитати опис до олії - то це прям чудо засіб - і термозахист, і захист від втрати кольору, додає блиск та шовковистість волоссю. але прочитавши відгуки не вже так райдужно, у когось занадто рідка текстура, комусь не вгодив колір, а хтось просто не бачить різницю після використання.

колір тут дійсно - трошки «іржавий», але мене це не сильно збивало. запах дорогий, як в салонах. текстура - гелеподібна, не рідка, але лягає на волосся добре, мені на один раз вистачало дози розміру з 5ти грн.

брендом L’Oréal я майже ніколи не користувалась, нещодавно моя мама виграла бокс із доглядом, то це таке перше велике знайомство.

цієї олійною я користувалась тиждень, одного тестера мені вистачило на 5 разів. волосся стало більш мʼяке, слухняне, по металу не підкажу, замірів не робила.

для кого підійде цей продукт?

мені здається, що професійна олійка для зменшення ламкості та проти небажаної зміни кольору L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox Oil підійде тим жінкам, які користуються важкою жорсткою водою, і точно знають, що у них металева вода) також підійде для тих, кому «доктор» стиліст прописав. а ще краще - використовуйте для послабленого волосся всю серію, щоб краще побачити результат, він точно буде!

я буду доповнювати відгук, також планую спробувати в комплекті шампунь, пре шампунь та маску цієї ж серії.

рятуйте від важких металів! або серія L’Oréal Metal Detox для стійкості кольору та виведення металу
рятуйте від важких металів! або серія L’Oréal Metal Detox для стійкості кольору та виведення металу