Спорт-це ,те що рятує від усього

Спорт-це ,те що рятує від усього
  • На початку в**ни я дуже набрала вагу,бо почала зажирати стрес,пройшло півроку і випадкове фото змусило мене взяти себе в руки.Я пішла на онлайн марафон,повністю змінила своє харчування ,свій стиль життя і почала тренуватись вдома 6 разів на тиждень .Я не знаходила собі відмазок ,заізжала в перерві між роботою,щоб потренуватись .Взяти в руки себе в плані харчування було складно,але меню було дуже класне ,різноманітне і головне смачне ,єдине було важко це порції,через місяць повністю здорового харчування ,я взагалі не хотіла ні фастфуд ,ні солодощі і я пахала далі .Купила собі нарешті духовку ,яку давно не могла взяти і рецептів стало ще більше.Я тренувалась вдома і ніколи б не повірила ,що можна так привести себе в форму ,стало легше жити,коли сиділа не відчувала рятувального кола😅Потім зявилась впевненість в собі ,не соромно натягти лосини і я вперше пішла спробувати флай йогу і закохалась,я забула що таке болі в спині і який ти щасливий після тренування,хоча туди дуже часто йшла просто через силу .Потім я перестала займатись вдома,просто підтримувала харчування,їла вже абсолютно все і просто 3-4 рази ходила на йогу,стречінг,функціонал.
Гнедько Вероника
0
0