Missmili

Карнавальна маска-патч від Bioaqua для зони навколо очей

Карнавальна маска-патч від Bioaqua для зони навколо очей

Чесно кажучи на бренд Bioaqua особливо не звертала уваги,якось довіри в мене він не викликав,але проходячи в магазині повз стенд з масками рука якось сама потягнулась до нього)

Зацікавив формат великого патча для зони очей у формі карнавальної маски)

Вартість зараз 26 грн

Виробник Bioaqua Китай

Карнавальна маска-патч від Bioaqua для зони навколо очей

Маска обіцяє зволожити,розгладити і зняти набряки навколо очей)В принципі все те що обіцяютьзвичайні патчі під очі)

Виробник рекомендує перед використанням покласти маску до холодильника,що я і зробила)

В маски зручне лекало яке ідеально «сіло» на моє обличчя,аромат має приємний парфумований,есенції багато,але вона не тіче.

В користуванні маска комфортна,за рахунок того що була в холодильнику має приємний освіжаючий і охолоджуючий ефект який зберігався всі 20 хв з якими я сиділа в цій масці)

В складі ментолу немає,але таке відчуття що він там є!

Склад: Water, Glycerin, Bird's Nest Extract, Oat (Avena Sativa) Beta-glucan, Nicotinamide, Glycosyl Trehalose, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Bis (Hydroxymethyl) Imidazolidinyl Urea, Lodoprooynyl Alcohol Butyl Carbamate, Propylene Glycol, Perfume, Methylisothiazolinone, Sodium Hyaluronate

Маска мені сподобалась!Дійсно прибирає набряки і зволожує шкіру,надає приємної свіжості і злегка освітлює темні кола під очима,ефект звичайно не довготривалий,як і у звичайних патчів,але цілком порадував!