Колганова Іванна

Skinbar & SkinLoveSpa

Skinbar & SkinLoveSpa

Я нещодавно отримала посилку з косметичними засобами і я в захваті! Я давно шукала якісну косметику, яка б відповідала моїм потребам, і, нарешті, знайшла її.

Всі продукти, які я замовила, виявилися чудовими.

В мене проблемна шкіра з безліччю закритих комедонів, чорних цяток, прищиків. Часу ходити до косметологів не маю, тому шукала щось, щоб можна було доглядати за шкірою вдома. Почитавши відгуки, я знайшла ті засоби, які за описом мені підходили. Набір Skinbar для карбоксітерапії виявився моїм спасінням. Вже після першого використання я бачу ефект. Шкіра пружніша, меньше запалень, і сяюча. Також придбала заспокійливу масочку від SkinLoveSpa для закриття процедури очищення. Вона має нереально приємний аромат, шкіра після неї зволонена та без почервоніння. Також для процедури перед очищенням я купила гель холодного гідрування від того ж SkinLoveSpa. зі своєю функцією справляється чудово. Головне правильно його використовувати. Загалом продуктами я більше ніж задоволена. Головне завжд обирати доглядові засоби, які підійдуть саме під ваш тип шкіри.

І звичайно ж дуже приємно отримувати подарунки. Цього разу MakeUp мені подарував тонік для обличчя від Skinbar. Приємний ненавʼязливий аромат, і гарно зволожує і тонізує шкіру.

Skinbar & SkinLoveSpa
Skinbar & SkinLoveSpa
Skinbar & SkinLoveSpa
Skinbar & SkinLoveSpa
Skinbar & SkinLoveSpa
Колганова Іванна
0
0