Zera Khaibulaeva

Сонцезахисний крем для чутливої шкіри від Weleda

Сонцезахисний крем для чутливої шкіри від Weleda
Сонцезахисний крем для чутливої шкіри від Weleda

Пляжний сезон розпочато, а це означає, що треба максимально захистити діток від сонячних променів.

В нашому регіоні проживання є гарні відпочинкові комплекси з прісною водою та пляжами і я планую знайомити свого синочка з ними цим літом. Зазвичай на пляжах біля води дітки знаходиться на відкритому сонці. На допомогу для захисту шкіри сина на пляжі я обрала такий захист у вигляді крему SPF 50 від чудового виробника Weleda.

Засоби для дитини від Weleda в мого синочка від народження, адже це натуральна органічна косметика.

Сонцезахисний крем для чутливої шкіри від Weleda

Упакування: картонна коробка з українським перекладом. Тут можна ознайомитися зі складом та детальною інформацію.

В коробці тюбик з кришкою фліп-топ на 50 мл. Туба була закрита додатковою плівкою. Це прям величезний плюс, адже ви впевнені, що засіб був закритий і терміни зберігання після відкриття будуть контрольовані вами.

Компактний і зручний формат.

Крем доволі плотної консистенції , він має водостійку формулу, розподіляється по шкірі добре, також це дозволяє відслідковувати місця нанесення і місця, де крему немає. Саме через таку плотну консистенцію я обрала його для пляжу, адже на кожен день для прогулянок, я використовую легші текстури у вигляді лосьйонів або молочко.

На фото показую консистенцію і як вона розподіляється по шкірі. Доречі, змивається гарно, просто з милом.

Аромат відсутній, адже крем без віддушки.

Склад натуральний та безпечний.

Крем необхідно поновлювати кожних 2-3 години, також після того, як дитина вийшла з води.

Крем має активний фізичний або мінеральний УФ фільтр-діоксид титану, який відбиває УФ промені, саме тому крем має таку плотну консистенцію.

А наявність натуральних олій у складі, допомагає зберігати вологу на шкірі і не пересушувати іі.

Ми з дитиною щиро рекомендуємо такий ідеальний захист від сонця для малечі❤️