дика яґіда

вимиваємо волосся із системою прешампунь від ⭓ L'Oreal Professionnel Serie Експерт Metal Detox

вимиваємо волосся із системою прешампунь від ⭓  L'Oreal Professionnel Serie Експерт Metal Detox

у мене дуже густе та сухе волосся, практикую стандартний спосіб миття шампунь + кондиціонер / маска. метод премиття для мене новий, хоч я вже маю досвід використання засобу від Fructis також до шампуня.

засіб прозорий, нагадує легкий флюїд, олійку. аромат характерний лінійці, як в дорогому салоні. баночка з щільного пластику, дозатор працює добре, не залипає.

я наносила по інструкціі - на вологе волосся пару пшиків. олійка миттєво «зникла», тому я додала трошки більше. не змивала водою, трошки емульгувала, але засіб при контакті із вологими долонями не змінився, не перетворився на емульсію. вологе волосся з засобом неначе трошки краще прочісувалось руками, не таке було заплутане.

сильного результату я не побачила, використовувала і шампунь і маску metal detox. можливо потрібно ще посмакувати цей засіб, поекспериментувати із кількістю нанесення та часом витримки.

вимиваємо волосся із системою прешампунь від ⭓  L'Oreal Professionnel Serie Експерт Metal Detox