Mila Masiukova

Крем Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream, який є чудовим нічним варіантом

Крем Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream, який є  чудовим нічним варіантом

Цей крем, хоч і дуже мені сподобався, все ж викликав змішані почуття. Бо має один суттєвий недолік, з яким ніяк не змиришся, але й багато переваг, заради яких готова купувати його ще.

Упаковка має лаконічний дизайн, чимось схоже з Medik8, але ще цікавішим. На самій тубі з кремом ми бачимо лише склад крему та нічого зайвого. Та і сама назва бренду також викликає довіру «Transparent» - «Прозорий».

Крем має зручну кришку «фліп-топ». Текстура на перший погляд є легкою, але при нанесенні відчувається більш жирною. Важливо не нанести забагато крему. Тому розхід я б назвала досить економним.

Крем Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream, який є  чудовим нічним варіантом
Крем Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream, який є  чудовим нічним варіантом

Я б назвала його універсальним нічним кремом. Він гарно зволожує схильну до сухості шкіру.

Аромат дуже легкий, косметичний, майже не відчувається при нанесенні.

Як денний крем він мені не зайшов, бо навіть після того, як він впитається, при нанесенні тонального, він скочується. Я можу використовувати його як денний, тільки коли не планую виходити з дому та робити макіяж.

Як нічний крем – він ідеальний. Шкіра після нього ніби підсвічується зсередини на ранок. Тон рівненький. Ним гарно закривати кислотні пілінги.

Також бачила відгуки, що він поколює при нанесенні, в мене такого немає, хоч в маю досить чутливу шкіру.

На фото шкіра через 2 тижні використання крему без фільтрів та макіяжу. Як на мене, то гарна і зволожена, без запалень.

Я точно куплю його ще, але тільки як нічний крем.